Güncel
Anasayfa / Cleveland Cavaliers / Utah Jazz – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 03.04.24

Utah Jazz – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 03.04.24

NBA Batı ekibi Utah Jazz Çarşamba günü saat 04:00’da Doğu ekibi Cleveland Cavaliers ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Betroad ev sahibi lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Jazz sadece Batı’nın değil tüm ligin en formsuz takımlarından birisi son dönemde. 9 maçtır galibiyetle tanışamıyorlar! Evlerindeki yenilgi serisi de 5 maça çıkmış durumda. Son olarak Rockets karşısında beklenenden iyi direnmişler ama sonunu getirememişler, 1 sayı ile de olsa kaybetmekten kurtulamamışlardı. Son maçlarda olduğu gibi bu maçta da 3 önemli isimleri, Clarkson, Collins ve Markkanen’i kullanamayacaklar. 

Cavs her ne kadar son 3 maçtan ikisini kaybetmiş ve istikrarsız bir performans sergilemiş olsa da topladığı 45 galibiyetle halen konferansta güçlü ilk 4 adaylarından birisi. Deplasman karnelerine baktığımızda ise sakatlıkların da etkisiyle işlerin yolunda gitmediğini biliyoruz, son 4 maçlarını üst üste kaybettiler ki 31 Mart’taki son deplasman sınavlarında şampiyon Denver’a hiç direnememişler ve tam 29 sayı fark yemişlerdi. Bu maçta Mitchell, Okoro ve Wade gibi önemli isimleri kullanamayacaklar. 

Kağıt üstünde Cavs daha iyi bir takım. Bunu iki takım tam kadro olsalar da söyleyebilirdik. Ancak şuanda Jazz’ın eksikleri Cavs’a göre çok daha ciddi, çok daha takımın performansını aşağı çekecek cinsten. Cavs’ın elinde halen Levert, Garland, Strus, Allen, Mobley gibi etkili bir beş varken Jazz’da ise Markkanen ve Collins’in yokluğunda özellikle pota altının çok zayıfladığını söyleyebiliriz. Ev sahibi bile olsalar iddiaları da kalmadığı için Doğu’da ilk 4 yarışında önemli bir viraja giren iddialı Cavs karşısında direnebileceklerini düşünmüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.47
Betroad Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Serie A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Pesaro – Pistoia İddaa Tahmini 13.04.24

İtalya Lega Basket Serie A 27. hafta mücadelesinde Pesaro Cumartesi günü saat 21:30’da Pistoia ile …