Güncel
Anasayfa / Denver Nuggets / Denver Nuggets – San Antonio Spurs İddaa Tahmini 03.04.24

Denver Nuggets – San Antonio Spurs İddaa Tahmini 03.04.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Denver Nuggets Çarşamba günü saat 04:00’da San Antonio Spurs ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 13.5 handikap belirlemişler. 

Son şampiyon bu sezon da iddialı olduğunu gösterdi şuana kadar. Son dönemde mini bir düşüş yaşayıp üst üste 2 maç kaybetmişlerdi ama son sınavlarında burada konuk ettikleri Doğu’nun dişli ekiplerinden Cavs’ı tam 29 sayı farkla geçerek ne kadar güçlü bir takım olduklarını tekrar hatırlattılar herkese. Bu sayede de 52 galibiyete ulaştılar ve zirvedeki Thunder’ı 1 adım geriden takiplerini sürdürdüler. Murray’nin durumu maç saatinde belli olacak, başka eksikleri yok.

Spurs ise her ne kadar son 4 maçtan 3 tanesini kazanmış olsa da halen topladığı 18 galibiyetle konferansın en zayıf halkası konumunda. Kalan 7 maçlarına da sadece formalite için çıkacaklar, herhangi bir iddiaları yok. Son 2 deplasman maçlarında Warriors’u 13 sayı farkla geçerek bir sürprize imza atmışlar, denk rakiplerinden Jazz’ı ise 7 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Bu maçta Johnson ve Barlow’u kullanamayacaklar. Başka önemli bir eksikleri yok.

İki takım arasındaki siklet farkını anlatmaya gerek yok. Denver’da Murray oynasa da oynamasa da Jokic, Gordon, Porter gibi öenmli silahlar var. Artık normal sezonun son virajına girdiğimiz bu günlerde liderlik yarışında geri adım atmamak adına evlerinde, kendi taraftarları önünde hata yapmayacaklarını, zayıf rakipleri karşısında kazanırken çift haneli farkları da bularak diğer rakiplere de bir mesaj ileteceklerini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-13.5) – 1.42
Rexbet Oranı: MS 1 (-13.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Serie A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Pesaro – Pistoia İddaa Tahmini 13.04.24

İtalya Lega Basket Serie A 27. hafta mücadelesinde Pesaro Cumartesi günü saat 21:30’da Pistoia ile …