Güncel
Anasayfa / Houston Rockets / Minnesota Timberwolves – Houston Rockets İddaa Tahmini 03.04.24

Minnesota Timberwolves – Houston Rockets İddaa Tahmini 03.04.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Minnesota Timberwolves Çarşamba günü saat 03:00’da Houston Rockets ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 9.5 handikap belirlemişler. 

Wolves son 5 maçtan 4 tanesini kazanarak 51 galibiyete ulaştı ve kendisine 3. sırada yer buldu, zirve yarışından da sadece 1 galibiyet uzakta olduklarını belirtelim. Evlerindeki performanslarına baktığımızda güzel bir seri yakalamış, üst üste 3 galibiyet elde etmişlerdi fakat son maçta Doğu’nun play-in ekiplerinden Bulls’a 8 sayı farkla kaybederek bana göre soğuk bir duş aldılar. Towns’un sakatlığı devam ederken bu maçta başka önemli bir eksikleri yok. 

Rockets ise 11 galibiyetlik nefis bir seri yakalayarak play-in potasına yaklaşmış, farkı sadece 1 galibiyete indirmişti ama son maçta evlerinde olmalarına rağmen Doncic ve arkadaşlarına direnememişler, tam 18 sayı farkla hezimete uğramışlardı. Hem güzel serileri son bulmuş, hem de play-in potası ile fark 2 galibiyete çıkmıştı Warriors’un kazanmasıyla beraber. Önlerinde daha 8 maç var ve 2 galibiyetlik fark elbette kapatılabilir. Milli oyuncumuz Alperen dışında eksikleri yok.

Her ne kadar Wolves kağıt üstünde Edwards, Gobert, Conley gibi silaharıyla bir adım önde gibi görünse de Houston’ın da VanVleet, Green, Smith gibi değerli isimlerle kolay lokma olmadığını biliyoruz. Her ne kadar son maçta Dallas’dan fark yemiş olsalar da 11 galibiyetlik seriyi yakalamak özel bir başarı. Dolayısıyla bu maçta da kolay lokma olmadıklarını göstereceklerini, en azından handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+9.5) – 1.47
intobet Oranı: MS 2 (+9.5) – 1.57
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Serie A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Pesaro – Pistoia İddaa Tahmini 13.04.24

İtalya Lega Basket Serie A 27. hafta mücadelesinde Pesaro Cumartesi günü saat 21:30’da Pistoia ile …