Anasayfa / Golden State Warriors / Golden State Warriors – Houston Rockets İddaa Tahmini 21.11.23

Golden State Warriors – Houston Rockets İddaa Tahmini 21.11.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Golden State Warriors Salı günü saat 06:00’da Houston Rockets ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet ev sahibi lehine 10.5 handikap belirlemişler.

Warriors bu sezonun büyük hayalkırıklıklarından birisi ki son 5 maçlarını üst üste kaybederek de ne kadar formsuz olduklarını gösterdiler. Evlerindeki performansları da favia diyebileceğimiz nitelikte, burada Chase Center’da taraftarlarnın önünde çıktıkları 7 maçtan 6 tanesini kaybettiler. Elerindeki son 2 maça bakarsak aslında kağıt üstünde kendi sikletlerinde olmayan Thunder’a iki kere üst üste kaybettiler… Önemli bir eksikeri yok. 

Houston ise son dönemde yakaladığı 6 galibiyetle adından söz ettirmiş ama sonrasında üst üste 2 yenilgi alarak tekrar düşüşe geçmişti. Diğer yandan o son 2 maçta güçlü Los Angeles temsilcileri ile kaşrılamışlar, Clippers’a 6 sayı ve Lakers’a son nefeste 1 sayı ile kaybederek ne kadar dirençli basketbol oynadıklarını göstermişleri. Uzun süredir sakat olan Thompson ve Oladipo’dan artı Eason’dan faydalanamayacaklar. Hafif bel sakatlığı bulunan Alperen’in durumu ise maç saatinde belli olacak. 

Normal şartlarda kağıt üstünde Warriors hem daha kaliteli hem de daha tecrübeli bir ekip. Ancak Houston da VanVleet ve Brooks hamleleriyle bu alanda biraz toparlanmış oldu. Alperen’in oynamama durumu var ve bu gerçekleşirse Rockets’ın işi daha zor olacak kuşkusuz. Ama ben her şart altında bu sezon direnci yüksek olan Houston’un bir kez daha maçın içinde kalacağını, kaybetse de çift haneli farklar yemeyeceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+10.5) – 1.44
Rexbet Oranı: MS 2 (+10.5) – 1.55
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Golden State Warriors – Portland Trail Blazers İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Golden State Warriors Perşembe günü saat 06:00’da Portland Trail Blazers ile …