Anasayfa / Golden State Warriors / Golden State Warriors – Minnesota Timberwolves İddaa Tahmini 13.11.23

Golden State Warriors – Minnesota Timberwolves İddaa Tahmini 13.11.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Golden State Warriors Pazartesi günü saat 04:30’da Minnesota Timberwolves ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.53 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.70 oalrak belirlemiş.

Warriors son maçlarda istediği sonuçları alamadı, son 2 maçlarını üst üste kaybettiler ama buna rağmen topladıkları 6 galibiyetle ilk 4 sıradaki yarıştan kopmadılar. Evlerindeki son 2 maça baktığımızda ise Kings’i son nefeste 1 sayı ile geçtikten sonra Cavs’a 8 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı. 12 Kasım’daki o son maçta Curry 30 sayı ile adeta tek başına direnmiş, Thompson 14 sayı, 5 ribaund ve Wiggins 13 sayı, 5 ribaund ile diğer ayakta kalabilen isimler olmuşlardı. Payton II ve Wiggins’in durumları maç saatinde belli olacak.

Wolves ise son dönemin formda ekiplerinden birisi, son 5 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 8. maçlarından 6. galibiyetlerini çıkarmayı bilmişlerdi. Ancak deplasman karnelerinin iyi olmadığını belirtelim, son 3 maçtan ikisini kaybettiler! 11 Kasım’daki son maçta konuk oldukları Spurs karşısında zaman zaman zorlansalar da 7 sayı farkla kazanarak 2 mağlubiyetlik kötü deplasman serilerine son vermişlerdi. Reid ve Edwards’ın durumları maç saatinde belli olacak.

Puan sıralamasında birbirlerini yakından takip eden iki denk takımın karşılaşmasını izleyeceğiz. Wolves her ne kadar yetenek seviyesi anlamında Warriors’a denklik sağlayabilecek olsa da tecrübe konusunda Warriors’un sikletinde değiller. Curry ve arkadaşlarının ev sahibi avantajını kullanarak kazanacaklarını düşünüyorum. Edwards olsa da olmasa da tecrübe faktörü ile beraber bana göre Warriors bu maçta ağır basıyor. Yine de handikap riskine girmeden direkt Warriors galibiyeti önereceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.53
intobet Oranı: MS 1 – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Perşembe günü saat 04:00’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …