Anasayfa / Golden State Warriors / Golden State Warriors – New York Knicks İddaa Tahmini 19.03.24

Golden State Warriors – New York Knicks İddaa Tahmini 19.03.24

NBA Batı ekibi Golden State Warriors Salı günü saat 05:00’da Doğu ekibi New York Knicks ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Warriors, son dönemde Curry’nin sakatlıktan dönmesiyle tekrar ritmini buldu ve 3 maçtan ikisini kazanarak 35 galibiyete ulaştı. Bu sayede de play-in potasındaki yerlerini biraz daha sağlamlaşırdılar, ana hedefleri olan play-off potasından yani ilk 6 sıradan ise sadece 3 galibiyet uzaktalar. Son olarak deplasmanda olmalarına rağmen Lakers engelini 7 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Bu maç öncesi sakat ya da eksik oyuncuları bulunmuyor. 

Knicks sezon boyunca sakatlıklardan canı yanmış bir takım. Ancak buna rağmen son dönemde toparlandılar ve dişlerin göre rakiplerle oynamalarının da etkisiyle üçte üç yaparak 40 galibiyete ulaştılar ve ilk 4 sıra için devam eden yarışta kendilerini korudular. Nitekim evden uzaktaki karneleri de gayet iyi, son 4 deplasman maçlarını üst üste kazandılar. Son olarak Kings’i düşük skorlu bir mücadelenin ardından 91-98 ile geçmişlerdi. Bu maçta da Anunoby, Randle, Robinson üçlüsünden faydalanamayacaklarını belirtelim. 

İki takım arasında elbette bir siklet farkı var. Knicks cephesinde Anunoby ve Randle forma giyebilseydi belki bu kadar net konuşmazdım. Ama bu ikilinin yokluğunda Curry, Thompson, Kuminga, Wiggins gibi etkili silahları olan, son dönemde de ritmini bulmuş bir Warriors karşısında fazla şansları olacağını düşünmüyorum. Play-off yarışından uzaklaşmak istemeuen Curry ve arkadaşlarının taraftarları önünde hata yapmayarak düşük handikapı da geçip kazanmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.44
intobet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.64
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Serie A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Pesaro – Pistoia İddaa Tahmini 13.04.24

İtalya Lega Basket Serie A 27. hafta mücadelesinde Pesaro Cumartesi günü saat 21:30’da Pistoia ile …