Anasayfa / İddaa Tahminleri / Sacramento Kings – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini 19.03.24

Sacramento Kings – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini 19.03.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Sacramento Kings Salı günü saat 05:00’da Memphis Grizzlies ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 misafir takım lehine 9.5 handikap belirlemişler. 

Kings son 3 maçından ikisini kazandı ve bu sayede de 38 galibiyete ulaşarak play-in potasında kendilerine yer buldular 6. sıradan da olsa. Evlerindeki performanslarına baktığımızda üst üste Bucks’ı 35 sayı ve Lakers’ı 13 sayı farkla geçtikten sonra Knicks’e direnmişler ama hücumda sınıfta kalarak sadece 91 sayı üretip 7 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Bu maçta Lyles ve Vezenkov dışında eksikleri yok. 

Grizzlies cephesinde ise işlerin uzun süredir yolunda olmadığını biliyoruz. Bu sezon tartışmasız sakatlıklardan en çok canı yanan takım konumundalar… Yıldızlarını kaybetmiş olmalarının yanı sıra takımın yarısından fazlası da bir süredir sakat…. Nitekim son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler bu ortamda ve artık play-in potası ile fark 13 maça çıktı, yani sezonun kalanını formalite için oyunuyorlar sadece. Bu maçta da Watanabe, Stevens, Smart, Rose, Kennard, Clarke gibi silahları kullanamayacaklar. 

Kings konferansın play-off ekiplerinden birisi ve sezonun kritik dönemine girilmişken tüm rakiplerinin içerde dışarıda yenmiş olduğu zayıf bir ekip karşısında hata yapmayacaklarını, dirençlerini en geç üçüncü çeyrekte kırabileceklerini öngörüyorum. Fox, Huerter, Murray, Sabonis liderliğinde taraftarlarının karşısında net bir skorla, yani handikapı geçerek çift haneli farklarla kazanacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.51
Best10 Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …