Anasayfa / Genel / Gravelines Limoges Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 6 Mart 2017

Gravelines Limoges Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 6 Mart 2017

Fransa Pro A maçında Gravelines Pazartesi akşamı saat 22:30’da ligin köklü takımlarından Limoges’u ağırlıyor. İddaa’da Limoges lehine 7.5 handikap açılmış ve toplam sayı baremi de 156.5 olarak set edilmiş. Yurtdışı sitelerde ise deplasman takımı Limoges lehine 8 handikap açılmış ve toplam sayı baremi de 155 olarak belirtilmiş.

Koç Monschau’nun ekibi 11 galibiyetli Asvel ile birlikte Pro A’da 7.sırayı paylaşıyorlar. Ancak playoff yarışında alttan gelen Le Mans ve 9 galibiyete sahip takımlardan biri olan bu maçtaki rakipleri Limoges onları zorlamaya devam ediyorlar. Son 3 maçtan sadece 1 galibiyet çıkaran Gravelines’ın formda olduğunu söylemek doğru olmaz. Maç başına buldukları 80 sayı ile Fransa gibi düşük skorların çıktığı bir ligde en iyi hücum performansına sahip 4.takım konumundalar. Gibson ve eski İBB’li Cobbs takımın en önemli hücum silahları olarak ön plana çıkıyor. Hücumda az pas yapan ve genelde birebirler üzerinden bir takım hüviyetindeler. Savunmada ise ligin en kötü takımlarından biri Gravelines, maç başına 78 sayı görüyorlar potalarında.

Frasan basketbolunun en köklü kulüplerinden biri olan Limoges son sezonlarda düşüşte ve bu sezona da iyi başlayamadılar. Koç Vujosevic yönetiminde biraz olsun toparlansalar da eski güçlerinden halen uzaktalar. Şuanda 9 galibiyetli diğer takımlar Le Portel ve Touron ile birlikte 10.sırayı paylaşıyorlar, play-off resminin 2 maç gerisindeler. Son maçlarda işler biraz yoluna girmeye başladı, 3 maçtan ikisini kazanmayı başardılar. Ama geçen hafta evlerinde Chalon’a farklı kaybetmekten kurtulamadılar. Rakip potalara ortalama 74 sayı gönderebilen Limoges bu alanda ligin vasat ekiplerinden. Takımın en önemli hücum silahları yolu ülkemizden geçmiş olan Prepelic ve Wood artı Amerikalı guard Bufford. Savunma tarafında ise potalarında 77 sayı görüyorlar ve bu alanda da lig ortalamalarının altındalar sıralama olarak.

Limoges tempoyu düşüren ve genelde sert savunmasıyla rakiplerini durdurarak sonuca gitmeye çalışan bir takım. Tabiki güçlü takımlara karşı bu yeterli olmuyor ama geçen hafta Chalon karşısında da gördüğümüz gibi en azından onları yavaşlatmayı ve genelde maçları 150 sayı bareminde tutmayı başarıyorlar. Birebir hücumlara dayalı olan Gravelines’ı da yavaşlatacaklarını düşünüyorum. Önerim alt seçeneği olacak.

ALT 156.5 / 1.70 (iddaa)

ALT 155 / 1.90 (bets10)Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New York Knicks – Toronto Raptors İddaa Tahmini (2) 22.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde New York Knicks, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 03:30’da Toronto Raptors ile Madison …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir