Anasayfa / Çin Ligi / Guandong – Nanjing İddaa Tahmini 02.01.23

Guandong – Nanjing İddaa Tahmini 02.01.23

Çin Ligi 21. hafta mücadelesinde Guangdong Pazartesi günü saat 10:00’da Nanjing ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 215.5 olarak belirlemişler.

Guangdong ligin iddialı şampiyonluk adaylarından birisi. Şuana kadar aldıkları sonuçlarla da bu iddialarının altını doldurdular zaten. 20 maçlarından 16 galibiyet çıkardılar. Bunun yanında maç başına 100 sayı ürettiklerini ve ligin en yüksek skor potansiyelli, en istikrarlı takımlarından biri olduklarının da altını çizelim. Evlerindeki son 3 maçlarından ikisinde de galibiyetler dışındaki ortak nokta yüksek skordu, sırasıyla 208 ve 227 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Ligin orta sıra ekiplerinden olan Nanjing ise son dönemde formsuz, 4 maçtan 3 tanesini kaybettiler bu deplasmana gelirken. Bunun yanında onlar da hücumda verimli bir basketbol oynuyorlar, ortalama 101 sayı gönderdiler rakip potalara. Son 3 deplasman maçlarından ikisinde bizlere 243 ve 223 sayı izletmişlerdi! 31 Aralık’taki son sınavlarında ise evlerinde olmalarına rağmen yine yüksek skorlu bir mücadelenin ardından Jilin’e 113-125 ile kaybettiklerini belirtelim. 

İki takım arasında bir siklet farkı var elbette. Guangdong şampiyonluk kovalayan bir takımken Nanjing ise ligin orta sıra play-off takımlarından birisi. Aslında ev sahibinin handikaplı galibiyetleri de mantıklı olabilir ama ben onun yerine daha çok güvendiğim üst seçeneğine gideceğim. Ev sahibinin Marchand, Hamilton ve Rui Zhao gibi etkili silahlara rakibe üstünlük kuracağını, misafir takımın da onlara savunmada olmasa da atarak karşılık vereceğini ve bizlere el birliğile tempolu, bol skorlu bir maç izleteceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (215.5) – 1.56
Hovarda Oranı: ÜST (215.5) – 1.79
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

FC Bayern Munich – Telekom Bonn İddaa Tahmini 05.02.23

Almanya easyCredit BBL 19. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Pazar günü saat 22:30’da Telekom Bonn …