Anasayfa / Beijing Ducks / Tianjin – Beijing Ducks İddaa Tahmini 02.01.23

Tianjin – Beijing Ducks İddaa Tahmini 02.01.23

Çin Ligi 21. hafta mücadelesinde Tianjin Pazartesi günü saat 10:30’da Beijing Ducks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 13.5 handikap belirlemişler.

Tianjin ligin zayıf ekiplerinden birisi. 20 maçın ardından sadece 4 galibiyet alabildiler ve son 3 takımdan biri konumundalar puan tablosunda. Evlerindeki maçlara baktığımızda ise tam 6 maçtır galibiyetle tanışamadıklarını gördük. Son deplasman maçlarında ise güçlü rakipleri Zhejiang’a karşı hiç direnememişler ve 16 sayı farkla kaybetmişlerdi. 

Beijing ise ligin ilk 4 adaylarından birisi. Üst üste 6 maçlarını kazandıktan ve nefis bir seri yakaladıktan sonra 30 Aralık’ta şampiyonluk adaylarından Guangdong’a evde olmalarına rağmen 18 sayı farkla yenilerek serinin sona ermesine de engel olamamışlardı. Son 3 deplasman maçlarından ikisinde ise rakiplerin ağır hezimete uğratmışlardı; Fujian’ı tam 42 ve Jilin’i ise 41 sayı farkla sahadan silmişlerdi adeta.

İki takım arasında kalite ve seviye anlamında net farklar olduğunu düşünüyorum. Beijin ligin iddialı ilk 4 adaylarından birisi. Jonathan Gibson, Nick Johnson, Leaf gibi silahlarla rakiplere genelde çift haneli farklarla üstünlük kuruyorlar. Ev sahibi Tianjin ise onların sikletinde değil, play-off seviyesinden çok aşağıda kaldılar. Bu maçta da evlerinde olmalarına rağmen yeteri kadar direnip handikapta kalabileceklerini sanmıyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-13.5) – 1.59
intobet Oranı: MS 2 (-13.5) – 1.80
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Utah Jazz – San Antonio Spurs İddaa Tahmini 26.02.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Utah Jazz Pazartesi günü saat 04:00’da San Antonio Spurs ile karşılaşaacak. …