Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 08.05.24

Günün İddaa Kuponu 08.05.24

Çarşamba programında Turkish Airlines Euroleague ve Almanya easyCredit BBL sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

AS Monaco – Fenerbahçe Beko : MS 2 (+4.5) – 1.48 (iddaa) & MS 2 (+4.5) – 1.63 (intobet)

İki takım da aslında serinin 3. maçı hariç birbirine net şekilde üstünlük kuramadı ki zaten birbirlerini deplasmanda yenmeyi de başarmışlardı. Burada belirleyici olan birkaç konu olacak bu maç özelinde. İlki tarih tekerrür edecek mi? Euroleague tarihinde oynanan 5. maçların hiç birinde misafir takım kazanamamış, ev sahibi ekiplerin 19-0’lık bir derecesi var! Diğer faktör ise kısa savunmaları, iki takım da birbirinin kısalarını nasıl durduracak ya da en azından yavaşlatacak, sorunun cevabını arayacağız. Ben temsilcimizin bu maçta da direncini kaybetmeyeceğini düşünüyorum ve ortada görünen maçı kim kazanırsa kazansın son topa kadar çekişmenin devam edeceğini öngörüyorum. 

Ludwigsburg – FC Bayern Münich : MS 2 (-5.5) – 1.47 (iddaa) & MS 2 (-5.5) – 1.66 (intobet)

İki takım arasında elbette bir siklet farkı var. Bayern ile ligdeki tüm takımlar arasında bir siklet farkı var aslına bakarsanız. Alba dahil, ki daha 3 gün önce onları da tam 24 sayı farkla geçtiler, tüm rakiplerinden daha iyi bir kadroya sahip olduklarını biliyoruz. Bu nedenle de sezonun bu kritik döneminde hazır sadece lige konsantre durumdayken deplasmanda da olsalar sürpriz bir yenilgiye izin vermeyeceklerini, Edwards, Francisco, Babb, Lucic, Obst, Booker gibi silahlarla kazanırken düşük handikapı da geçeceklerini tahmin ediyorum. 

FC Barcelona – Olympiakos : MS 1 – 1.47 (İddaa) & MS 1 – 1.76 (intobet)

Barça belki Laprovittola başta olmak üzere kısa skor opsiyonlarından istediği verimi alamadı bu seride ama uzunlarını da çok verimli kullandı. Özellikle Parker’ın devreye girmesiyle Olympiakos savunması eşleşmelerde zorlanmaya başladı. Bu maçta da Milutinov ritmini bulmaya başlasa da Barça’nın Vesely, Willy, Parkerdan oluşan 4-5 rotasyonuna karşı işlerinin zor olacağını, seri boyunca olduğu gibi Walkup, Canaan, Peters gibi silahları yine devreye sokamayacaklarını ve Barça’nın evinde kazanarak Euroleague tarihinde 5. maçlarda oluşan 19-0’lık ev sahibi derecesine katkıda bulunacağını tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: 3.20
intobet Oranı: 4.76Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Turkish Airlines Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

Real Madrid – Olympiakos İddaa Tahmini 24.05.24

Berlin’in ev sahipliğinde düzenlenen Turkish Airlines Euroleague Final Four organizasyonu yarı final maçında Real Madrid …