Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu (1) 14.11.22

Günün İddaa Kuponu (1) 14.11.22

2023 FIBA Dünya Kupası Avrupa elemeleri kapsamında Pazartesi programının ilk kısmında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Finlandiya – Estonya : EvSahibi ÜST (85.5) – 1.47 (İddaa) & EvSahibi ÜST (85.5) – 1.67 (intobet)

İki takım arasında kalite ve seviye anlamında farklar var. Finlandiya özellikle hücumda çok verimli oynayan bir takım. Kendi sahalarında taraftarlarının desteğiyle bu basketbolu daha da iyi sahaya yansıttıklarını biliyoruz. Estonya ise son maçlarda savunma anlayışını kaybetmiş bir ekip. Finlandiya gibi Murphy, Madsen, Maxhuni, Salin’den oluşan etkili skorerlere oluşan bir takım karşısında da sorunlar yaşayacaklarını düşünüyorum. Kupa biletini garantilemiş olmanın rahatlığıyla kendi sahasında stressiz bir maç oynayacak Finlandiya’nın kazanırken 85 baremini de aşmasını bekliyorum. 

Macaristan – Çekya : MS 1 (-3.5) – 1.44 (İddaa) & MS 1 (-3.5) – 1.62 (intobet)

Macaristan 3. sıra yani kupa bileti için iddiasını sürdürmek istiyor ve bu yolda kazanmak zorundalar. Son maçta denk rakiplerden Bosna karşısında deplasmanda iyi direnmişler ama 5 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı. Şimdi kendi sahalarında oynamanın avantajına sahipler ve yine Filipovity, Perl, Vojvoda üçlüsünün öne çıkmasını bekliyorum ki bu sefer Benke, Varadi, Hopkins gibi silahlar da onlara eşlik edecektir. Bu sayede de aradıkları galibiyeti elde edeceklerini, evlerinde kazanırken düşük handikapı da geçeceklerini tahmin ediyorum. 

Slovenya – Almanya : ÜST (161.5) – 1.52 (İddaa) & ÜST (161.5) – 1.75 (intobet)

Slovenya kupa biletini kapabilmek için kazanmak zorunda, Almanya ise bileti zaten kaptığı için kafası rahat ve formalite maçına çıkacak. Bu nedenle de savunmaya konsantre olmaları zor görünüyor. Slovenya yıldızları olmasa da tempoyu forse eden bir ekip ve kazanmaları gereken bu maçta kendi oyunlarını ortaya koyacaklarını, Lapornik, Muric, Samar, Morgan gibi silahlarla 80 baremini geçeceklerini düşünüyorum. Almanya’nın da kafası rahat ve Finlandiya maçında olduğu gibi Kramer, Sengfelder, Hollatz liderliğinde Slovenya’nın temposuna ayak uydurarak rahatlıkla yüksek skorlara ulaşacağını düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: 3.22
intobet Oranı: 4.73Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu 05.12.22

Pazartesi programında Litvanya Ligi, Adriyatik Ligi, Yunanistan Ligi sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri …