Güncel
Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (1) 20.03.24

Günün İddaa Kuponu (1) 20.03.24

Turkish Airlines Euroleauge 30. hafta programında Çarşamba günü oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Fenerbahçe Beko – FC Barcelona : MS 1 (-2.5) – 1.46 (İddaa) & MS 1 (-2.5) – 1.77 (intobet)

İki takım arasında kağıt üstünde ciddi farklar var diyemeyiz ama son dönemde oynanan basketbol seviyesi ve istikrara bakınca temsilcimizin bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz ki Ataşehir’de tam 6 galibiyetlik bir seri yakalamamış olmamız, lider Real’i de burada devirmeyi başarmış olmamız galibiyet ibresinin bize daha fazla kaymasına neden oluyor. Ritmini bulan Wilbekin, Dorsey, Hayes gibi silahlarımızla zor da olsa kazanacağımızı düşünüyorum.  

AS Monaco – Olimpia Milano : MS 1 (-6.5) – 1.43 (İddaa) & MS 1 (-6.5) – 1.63 (intobet)

İki takım arasında net bir siklet farkı olduğunu düşünüyorum. Evet Milano kağıt üstünde Napier, Shields, Mirotic, Melli, Hall gibi silahlarla haliteli bir kadroya sahip ama sahada oynadıkları basketbol bu seviyenin çok uzağında ki zaten bu performansları puan tablosuna da yansımış durumda. Monaco ise tüm zamanların en skorer oyuncusu ünvanını alan James liderliğinde ligin istim üstündeki, formda takımlarından birisi. İkincilik yarışında geri adım atmamak ve alttan gelen rakiplere yakalanarak ilk 4 sıradaki avantajlarını kaybetmek adına evlerinde hata yapmayacaklarını, düşük handikapı da geçerek kazanacaklarını tahmin ediyourm.  

Valencia – FC Bayern Munich : MS 2 (+5.5) – 1.47 (iddaa) & MS 2 (+5.5) – 1.63 (intobet)

İki takım da 13 galibiyette ve iki takımın hedefi de play-in potasında yer alabilmek. Dolayısıyla sezonun hedef maçlarından birine çıkacaklar kuşkusuz. Bu yolda daha formda olan, daha ideal bir kadroya sahip olan taraf Bayern. Evet deplasman takımı oldukları işleri zor olacak ancak Valencia’nın son lig maçında Girona gibi kendi sikletinde olmayan bir takıma yenildiğini, morallerin bozuk olduğunu da unutmayalım. Bayern’in bu kritik maçta Booker, Ibaka, Edwards gibi silahlarıyla kolay teslim olmayacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı:3.07
intobet Oranı: 4.70Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 13.04.24

NBA programında Cumartesi gününün ilk saatlerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, …