Güncel
Anasayfa / FC Bayern Munich / Valencia – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 20.03.24

Valencia – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 20.03.24

Turkish Airlines Euroleague 30. hafta mücadelesinde Valencia Çarşamba günü saat 22:30’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Yarasalar son dönemde formsuzlar, 4 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu nedenle de play-off potasındaki avantajlarını kaybettiler. Şuanda 13 galibiyetle play-in potasının bile 1 adım gerisinde yer alıyorlar. Evlerindeki performanslarına baktığımızda da son 2 maçlarını üst üste kaybettiklerini gördük, sırasıyla Olympiakos’a 13 sayı ve Barça’ya 10 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. İki uzunları Davies ve Toure’den bu maçta faydalanamayacaklar. 

Bayern ise rakibinin aksine son dönemde formda, 4 maçtan 3 tanesini kazanarak geliyor buraya. Onlar alt sıralardan gelerek 13 galibiyete ulaştılar ve play-in şanslarını sürdürüyorlar. Son 2 deplasman maçlarında geceyle gündüz gibi farklı performanslar sergilemişlerdi, Partizan’ı 1 sayı ile geçerken temsilcimiz Efes’den ise tam 23 sayı fark yemişlerdi. Geçen hafta ise konuk ettikleri denk rakiplerinden Zalgiris’i 6 sayı farkla geçerek çıkışlarını sürdürdüler. Obst ve Radoncic’in durumları maç saatinde belli olacak. 

İki takım da 13 galibiyette ve iki takımın hedefi de play-in potasında yer alabilmek. Dolayısıyla sezonun hedef maçlarından birine çıkacaklar kuşkusuz. Bu yolda daha formda olan, daha ideal bir kadroya sahip olan taraf Bayern. Evet deplasman takımı oldukları işleri zor olacak ancak Valencia’nın son lig maçında Girona gibi kendi sikletinde olmayan bir takıma yenildiğini, morallerin bozuk olduğunu da unutmayalım. Bayern’in bu kritik maçta Booker, Ibaka, Edwards gibi silahlarıyla kolay teslim olmayacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+5.5) – 1.47
Rexbet Oranı: MS 2 (+5.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Serie A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Pesaro – Pistoia İddaa Tahmini 13.04.24

İtalya Lega Basket Serie A 27. hafta mücadelesinde Pesaro Cumartesi günü saat 21:30’da Pistoia ile …