Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (1) 27.04.24

Günün İddaa Kuponu (1) 27.04.24

Cumartesi programının ilk bölümünde Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi ve Almanya easyCredit BBL sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şasnslar. 

Çağdaş Bodrum Spor – Manisa BBSK : MS 1 – 1.71 (intobet)

İki takım arasında oynanan sezonun ilk maçında Bodrum, 29 Aralık’ta konuk olduğu rakibini 65-79 gibi farklı bir skorla geçmeyi bilmişti. Şimdi bir tamam mı devam mı maçına çıkacaklarını belirtelim. Bu maçı ve kalan 2 maçlarını kayıpsız geçmek, bu maçlarda Tofaş karşısında da minimum 21 sayı farkı bulmaları gerekecek ligde kalabilmek için. Tabi bu da yetmiyor, Tofaş’ın kendileri dışındaki diğer 2 maçı da kaybetmesini bekleyecekler… Manisa’nın ise tuzu kuru play-off’u garantiledikleri için. Bu nedenle Bodrum kadar motive olmayacaklarını düşünüyorum deplasmanda olmalarının da etkisiyle. 

Telekom Bonn – Rostock : ÜST (172.5) – 1.44 (İddaa) & ÜST (172.5) – 1.60 (intobet)

Elbette iki takım arasında bir siklet farkı var. Bonn her ne kadar eski gücünde olmasa da geçen sezonun finalisti sonuçta. Şuanda da play-off yarışında kendilerine sağlam bir yer edinmeye çalışıyorlar. Rostock gibi alt sıralarda mücadele eden bir takıma karşı evlerinde hata yapmayacaklarını düşünüyorum ama handikap riskine de girmeyeceğim. Rostock’un da ev sahibi gibi tempoyu sevmesi ve savunmasının yumuşak olmasıyla beraber bu maçta yüksek skorlar izleyeceğimizi düşünüyorum ve üst seçeneğini daha güvenilir liman olarak görüyorum. 

Ludwigsburg – Niners Chemnitz : EvSahibi ÜST (83.5) – 1.49 (İddaa) & EvSahibi ÜST (84.5) – 1.76 (intobet)

İki takım arasında puan tablosunda da göreceğimiz ve kadro yapılarından da anlayacağımız üzere bir denklik var. Ludwigsburg her ne kadar güven vermeyen bir takım olsa da evinde tempo ve hücum performansı açısından iyi bir takım. Chemnitz’in de özellikle deplasmanlarda tempoyu ne kadar yükselttiğini, savunmada da ne kadar yumuşak kaldığını biliyoruz. Dolayısıyla bu maçta öncelikli tercihim ev sahibinin Buie, Melson, Graves üçlüsünün liderliğinde 80 baremini geçmesi yönünde olacak. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: 4.82Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 23.05.24

Perşembe programında Fransa Betclic ELITE Pro A ve İspanya Liga Endesa sahnesinde oynanacak maçlara dair …