Anasayfa / Cleveland Cavaliers / Orlando Mgic – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 27.04.24

Orlando Mgic – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 27.04.24

NBA Doğu Konferansı çeyrek final serisi 4. maçında Orlando Magic Cumartesi günü saat 20:00’da Cleveland Cavaliers ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.52 olarak açıklamışken Rexbet ise oranı 1.75 olarak belirlemiş.

Orlando normal sezonu 6. sırada bitirdiği için seride saha avantajına sahip değil. Nitekim serideki ilk 2 maçı da deplasmanda oynamışlar ve kayıp yazmışlardı. Evlerinde 2-0 geride gelmişlerdi ama ilk maçta tam 38 sayılık bir farklar kazanarak seride kolay lokma olmayacaklarını gösterdiler. Ama halen kazanmak zorunda oldukları bir maç var önlerinde. Bu maç öncesinde eksikleri yok, tam kadro olarak sahada olacaklar. 

Normal sezonu 3. sırada bitiren Cleveland ilk 2 maçı sahasında oynamanın avantajını iyi kullandı ve ikide iki yaparak saha avantajını korudu. Ancak burada, Orlando’daki ilk maçı tam 38 sayı farkla kaybederek psikolojik olarak ciddi bir yaşadılar, rakibe serinin geri kalanı için umut vermiş oldular. Sadece 83 sayı üretebildikleri ve potalarında tam 121 sayı yedikleri o maçta Allen 15 sayı, 8 ribaund, Levert 15 sayı ve Mitchell 13 sayı, 5 ribaund, 7 asist ile direnen başlıca isimlerdi. Rol oyuncularından Wade, Porter ve Jerome yine sahne alamayacaklar. 

İki takım arasında kağıt üstünde özellikle tecrübe seviyesi anlamında bir fark var, Cleveland ilk 2 maçta evinde oynamanın avantajıyla bunu sahaya koymuştu. Ancak buradaki ilk maçta Orlando enerjisini ve gençlik potansiyelini ortaya koyarak tam 38 sayılık müthiş bir fark yakaladı. Mental olarak serinin içine yeniden girdiler. Şimdi evlerinde bir kez daha kazanabileceklerini ve seriye beklenen dengeyi getirebileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.52
Rexbet Oranı: MS 1 – 1.75
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones de Ponce – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 28.05.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Salı günü saat 03:00’da Piratas de …