Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Bamberg – Gottingen İddaa Tahmini 27.04.24

Bamberg – Gottingen İddaa Tahmini 27.04.24

Almanya easyCredit BBL 30. hafta mücadelesinde Bamberg Cumartesi günü saat 21:00’da Gottingen ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Betroad toplam sayı limitini 174.5 olarak açıklamışlar. 

Bamberg son 4 maçından 3 tanesini kaybetti ve kötü bir dönemden geçiyorlar. Ancak buna rağmen topladıkları 12 galibiyetle 10. sıradan yani play-in potasından sadece 2 adım uzaktalar ve kalan 5 maçta elbette bu farkı kapatma şansları devam ediyor. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 4 maçlarından 3 tanesinde ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu görebiliriz, sırasıyla 173, 190 ve 180 sayı üretilmişti o maçlarda.

Gottingen ise son 3 maçından ikisini kaybetti ama topladıkları 9 galibiyetle halen düşme potasından 2 adım uzaktalar, yani kafaları rahat. Play-in şansları da kalmadı. Kalan 5 maçlarından 2 galibiyet daha alarak ligde kalmay garantilemek istiyorlar. Evden uzakta oynadıkları son maçta Bonn karşısında savunmada zorlanmışlar ve 95-85 ile farklı kaybetmişlerdi. Geçen hafta ise konuk ettikleri güçlü rakipleri Chmenitz karşısında çok iyi direnmişler, 89-89 biten normal sürenin ardından uzatma sonunda 100-99 ile kazanmayı başarmışlardı.

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu söylemek güç. Evet puan tablosunda Bamberg daha iyi durumda ama oynadıkları basketbolla güven vermiyorlar halen. Gottingen ise düşme potasından uzak kalmak için çabalayacağını geçen hafta güçlü Chemnitz’i yenerek gösterdi. Savunmada işler yolunda gitmiyor halen ama hücumda Gibson, Hume, DeJulius, Silins gibi silahlarla can yakabileceklerini biliyoruz. Dolayısıyla bu maçta öncelikli tercihim iki takımın da temposuna ve hücum potansiyeline güvenerek üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (174.5) – 1.47
Betroad Oranı: ÜST (174.5) – 1.66
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones de Ponce – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 28.05.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Salı günü saat 03:00’da Piratas de …