Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (1) 28.01.24

Günün İddaa Kuponu (1) 28.01.24

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 18. hafta programında yer alan Pazar günü maçları için en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Çağdaş Bodrumspor – Türk Telekom : ÜST (157.5) – 1.55 (İddaa) & ÜST (157.5) – 1.77 (intobet)

İki takım adına da çok kritik bir maç. Bodrum, Merkezefendi’nin son haftalarda aldığı galibiyetlerle düşme hattında tehlikeli bölgeye girdi, acilen reaksiyon verip maç kazanmaları gerekiyor. Özellikle evdeki maçlarda artık hata yapma lüksleri yok. Diğer yandan Telekom ise play-off potasından sadece bir adım geride. Bu farkı açmak istemiyorlar, yakın takibi sürdürmek adına bu tarz kendilerinde alt sırada olan takımlara karşı hata yapma lüksleri yok. İki takımın da yüksek motivasyonla çıkacağı maçta bir tarafta Artis ve Warren, diğer tarafta Wallace ve Palmer gibi etkili kısalar varken, çekişmenin ve temponun bol skoru da beraberinde getireceğini düşünüyorum. 

Pınar Karşıyaka – Anadolu Efes : ÜST (168.5) – 1.56 (İddaa) & ÜST (168.5) – 1.77 (intobet)

Karşıyaka özellikle evinde baskılı ve yüksek tempoda oynayan, açık sahada koşmayı seven bir takım. Ellerinde McCollum, Hilliard, V.Brown ve Carey gibi bu basketbola yatkın önemli silahlar da var. Dolayısıyla skor üretiminde sorun yaşamıyorlar ama savunmadaki yumuşak performansları onları zaman zaman evde de galibiyetten uzak bırakıyor. Efes ise son dönemde çok formda. Bu maçta koç Can’ın hangi yabancıları seçeceğini bilmiyorum ama Larkin, Thompson, Beaubois, Bryant dörtlüsünden en az ikisinin sahada olacağı kesin. Onların liderliğinde Karşıyaka’ya koşarak ve verimli hücum ederek karşılık vereceklerini düşünüyorum, bol skorlu ve keyifli bir Pazar maçı bekliyorum. 

Tofaş – Yukatel Merkezefendi Belediyesi : ÜST (168.5) – 1.54 (İddaa) & ÜST (168.5) – 1.77 (intobet)

Elbette kağıt üstünde Tofaş daha kaliteli bir kadroya sahip ama son haftalarda oynadıkarı basketbolla iyi sinyaller vermiyorlar, özellikle savunmada çok zorlanıyorlar. Merkezefendi ise son dönemin formda ekiplerinden birisi, iyi basketbol oynuyorlar ve hücumda etkililer. Evet Wright’ın gidişi onları negatif etkileyecek ama Mason, Badzim ve yeni transfer Sibande de skor potansiyelleri yüksek isimler. Tofaş’ın temposuna ayak uyudurup yumuşak savunmalarına karşı atarak direnmeye çalışacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 3.72
intobet Oranı: 5.55Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (1) 03.03.24

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 21. hafta programında yer alan Pazar günü maçlarına dair en …