Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 12.05.24

Günün İddaa Kuponu 12.05.24

Pazar programının ilk saatlerinde Almanya easyCredit BBL sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim. İşte karşınızda Günün İddaa Kuponu, herkese bol şanslar. 

FC Bayern Munich – Rostock Seawolves : MS 1 (-10.5) – 1.42 (İddaa) & MS 1 (-10.5) – 1.60 (intobet)

İki takım arasındaki siklet farkını anlatmaya gerek yok. Bayern, bu sezon kurduğu kadroyla Euroleague’de play-off için mücadele etmişti ve BBL seviyesinin çok üstünde olduklarını söylememiz lazım. Şuana kadar da bunu gösterdiler, normal sezonu lider bitirmeyi tamamladılar. Şimdi play-off öncesi ritmlerini kaybetmemek ve taraftarlarının karşısında sürprize izin vermemek adına bu maçı da ciddiye alacaklarını düşünüyorum. Kalite farkını skora da yansıtıp handikapı geçerek kazanmalarını bekliyorum. 

Telekom Bonn – Ludwigsburg : ÜST (172.5) – 1.45 (İdda) & ÜST (172.5) – 1.57 (intobet)

İki takım arasında sezonun ilk yarısında oynanan karşılaşmayı Bonn deplasmanda olmasına rağmen 86-91’lik skorla kazanmıştı. Bu maçta a kendi sahalarında da favori konumundalar elbette ama handikaplı galibiyet konusunda güven vermiyorlar. İki takımın da son dönemde sergiledikleri yüksek tempo ve hücum odaklı basketbolu dikkate alarak üst seçeneğine yönelmek daha mantıklı bir seçenek olarak öne çıkıyor. 

Rasta Vechta – Mitteldeutscher : ÜST (173.5) – 1.45 (iddaa) & ÜST (173.5) – 1.56 (intobet)

İki takım arasında elbette bir siklet farkı var. Ancak Vechta’nın play-off biletini kapmış olması ve 6. sıradaki yerlerinin de değişmeyecek olması, Mitteldeutscher’in de ligde kalmayı garantilemiş olması nedeniyle bizleri sadece bir formalite maçı bekliyor olacak. Bu ortamda karşılıklı olarak birbirlerine tempo uygulayacaklarını, buna da aynı şekilde cevap vereceklerini düşünüyorum. Ev sahibi ekibin 90 sayıları görmesi beni şaşırtmaz ki Mitteldeutcher’in de en az 80 sayı bulacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 2.99
intobet Oranı: 3.92Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Wurzburg – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 24.05.24

Almanya easyCredit BBL çeyrek final serisi 4. maçında Wurzburg Cuma günü saat 19:30’da Ratiopharm Ulm …