Anasayfa / 2024 Paris Olimpiyatları / Günün İddaa Kuponu 14.08.23

Günün İddaa Kuponu 14.08.23

2024 Paris Olimpiyatları için düzenlenen ön eleme turnuvaları her kıtada tam gaz devam ediyor. Ben de sizin için Pazartesi programında yer alan maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Macaristan – Portekiz : MS 1 – 1.60 (İddaa) & MS 1 – 1.75 (intobet)

İki takım arasında bana göre hem tecrübe hem de kalite farkı var. Macaristan’ın elinde Perl, Vojvoda, Goloman, Benke, Varadi, Keller gibi hem birbirlerini çok iyi tanıyan, hem de bu seviyelerde daha önce bir çok kez forma giymiş önemli isimler var. Nitekim ilk maçta da ev sahibi ve grubun 2 favorisinden biri olan Polonya’yı son saniyeye kadar zorlamışlardı. Şimdi ikincilik yarışında tamam mı devam mı maçına çıkacaklar ve tecrübe faktörü ile kazanarak kağıt üstünde de grubun zayıf halkası olan Portekiz’i gerçekte de devre dışı bırakacaklarını tahmin ediyorum. 

İsveç – Hırvatistan : MS 2 (-19.5) – 1.56 (İddaa) & MS 2 (-19.5) – 1.65 (intobet)

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını söylemeye gerek yok sanırım. Hırvatlar uzun yıllardır üst seviyelerden uzakta kaldılar ve hatta son olarak Eurobasket ön elemelerinde boy göstermek zorunda kalmışlardı! Bu nedenle de bu turnuvayı çok ciddiye alıyorlar ki bunu destekleyecek şekilde üst düzey bir kadroyla geldiler. Grubun açık ara favorisi olduklarını ilk maçta Belçika’yı tam 31 sayı farkla geçerek göstermişlerdi. Bu maçta da kendi seviyelerden epey aşağıda olan İsveç karşısında sorun yaşamadan handikapı geçeceklerini düşünüyorum. 

Bosna Hersek – Polonya : MS 1 (-4.5) – 1.51 (İddaa) & MS 1 (-4.5) – 1.76 (intobet)

İki takım arasında kağıt üstünde net bir kalite ve seviye farkı var bana göre. Sahada oynanan basketbola bakınca da Bosna’nın Portekiz karşısında daha umut veren, daha derli toplu bir basketbol oynadığını, gerektiğinde savunmada da vidaları sıkabildiğini gördük. Polonya ise Macaristan’dan 81 sayı yiyerek çok zorlanmıştı. Bu maçta da ev sahibi olmalarına rağmen Nurkic, Musa, Garza üçlüsüne karşı pek şanslarının olmayacağını düşünüyorum. Bosna’nın düşük farklarla da olsa kazanarak liderlik yolunda önemli bir adım atacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.77
intobet Oranı: 5.08Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.09.23

Salı programında Adriyatik Ligi Süper Kupa ve Hazırlık Maçları kapsamında oynanacak mücadelelere istinaden en güvendiğim …