Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 28.04.24

Günün İddaa Kuponu 28.04.24

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi‘nde Pazar programında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Onvo Büyükçekmece – Aliağa Petkim Spor : ÜST (164.5) – 1.65 (intobet)

Büyükçekmece adına play-off umutlarını devam ettirebilmek adına mutlak kazanmaları gereken bir maç olacak. Petkim için ise kazanmaları play-off biletini garantilemeleri anlamına gelecek. Dolayısıyla iki takımın da motivasyonunun yüksek olması için sebepleri var. Bu yolda bidikleri, mutlu oldukları tempo basketbolunu sergileyeceklerini, birbirlerini savunmada yavaşlatmakta zorlanacaklarını ve bunun yerine atarak birbirlerine karşılık vereceklerini tahmin ediyorum. Bu nedenle de öncelikli tercihim üst seçeneği olacak. 

Türk Telekom – Beşiktaş Emlakjet : ÜST (160.5) – 1.68 (intobet)

Kağıt üstünde Beşiktaş daha iyi bir kadro gibi görünse de Telekom’un Wallace, Palmer, Enoch gibi kaliteli yabancıları artı İsmail Cem, Okben, Yiğitcan gibi değerli yerli oyuncularıyla yabana atılmayacak bir takım olduğunu biliyoruz. Ayrıca son dönemde üst üste Fenerbahçe ve Efes’i devirdiklerini de belirtelim tekrar. O maçlarda olduğu gibi evlerinde yine tempoyu Wallace ve Palmer ile forse edeceklerini, son dönemde formsuz olan ve savunmada sorun yaşayan Beşiktaş’ın ise Mathews, Mitchell, Needham üçlüsü ile atarak karşılık vereceğini tahmin ediyorum. 

Bahçeşehir Koleji – Tofaş : ÜST (170.5) – 1.68 (intobet)

İki takım adına da play-off yarışında tamam mı devam mı maçı olacak. Kaybeden takım için bu sezon bitmiş olacak, kalan maçlarını formalite için oynayacaklar. Bu ortamda en güvende, konforlu hissettikleri basketbolu sergilemek isteyeceklerini tahmin etmek zor değil ve bu da iki takım için de hücum basketbolu artı yüksek tempo demek. Savunmada birbirlerine fazla zorlu çıkarmayacaklarını, bize bol skorlu ve keyifli bir mücadele vaadettiklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: 4.66Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Anadolu Efes – Pınar Karşıyaka İddaa Tahmini 29.05.24

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi yarı final serisi ilk maçında Anadolu Efes Çarşamba günü saat …