Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 16.11.23

Günün İddaa Kuponu 16.11.23

NBA programında Perşembe gününün ilk saatlerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Phoenix Suns – Minnesota Timberwolves : MS 1 (-2.5) – 1.42 (İddaa) & MS 1 (-2.5) – 1.62 (intobet)

Suns kağıt üstünde rakibinden daha iyi bir kadroya sahip. Bu sezon sakatlıkların etkisiyle ilk kez Beal, Booker, Durant üçlüsünü birlikte kullanabilecekler. Bunun motivasyonu artı sahalarında oynuyor olmalarıyla birlikte bana göre bir adım öndeler. Evet Wolves da Towns, Edwards, Gobert, Conley gibi silahlarıyla kolay pes etmeyecektir ve zaten bu nedenle de Suns’ın düşük farklı galibiyetini tercih ediyorum. 

Los Angeles Lakers – Sacramento Kings : MS 1 – 1.65 (İddaa) & MS 1 – 1.95 (intobet)

Elbette Lebron ile Davis’in durumları Lakers adına çok belirleyici olacak ama biri bile oynasa, Russell, Hachimura, Reaves gibi tamamlayıcı oyuncular çok formda olduğu için Kings karşısında kazanmaları adına yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Elbette onlar da Fox liderliğinde direneceklerdir. Bu nedenle de handikap riskine girmiyorum, farktan bağımsız direkt Laker galibiyetine yöneliyorum. 

Portland Trail Blazers – Cleveland Cavaliers : Deplasman ÜST (112.5) – 1.47 (İddaa) & Deplasman ÜST (112.5) – 1.72 (intobet)

Elbette Blazers eksikleriyle (Brogdon, Henderson Simons) beraber Batı’nın zayıf halkalarından birisi. Ancak evlerinde oynamaları bir avantaj ki Cavs’ın deplasman karnesi güven vermiyor. Diğer taraftan Ev sahibinin savunmada yumuşak kaldığını, Cavs’ın son deplasman maçlarında sonuçlardan bağımsız olarak hücumda etkili olduğunu gördük. Bu maçta da Garland’dan yoksun olsalar da Mitchell, LeVert, Strus, Mobley gibi silahlarla rakibin vasat savunmasını cezalandıracaklarını, 110 baremini geçebileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.44
intobet Oranı: 4.64Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (3) 03.12.23

Pazar programında İspanya Liga Endesa, Fransa Betclic ELITE Pro A, İtalya Lega Basket Serie A …