Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Günün İddaa Kuponu (2) 04.11.23

Günün İddaa Kuponu (2) 04.11.23

Cumartesi programının ilk kısmında Fransa Betclic ELITE Pro A, Yunanistan Ligi, NBA sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Bourg – Roanne : ÜST (163.5) – 1.51 (İddaa) & ÜST (163.5) – 1.63 (intobet)

İki takım arasında elbette bir siklet farkı var. Bourg, sadece Pro A’nın değil, EuroCup’ın da formda ve iddialı takımlarından birisi. Dolayısıyla evlerinde bu maçın favorisi olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Tabi handikap riskine girmeye gerek var mı bence yok. Diğer yandan Roanne’ın savunmada sıkıntılı bir takım olduğunu ve tempoyu sürekli yükseltme eğiliminde olduğunu biliyoruz. Bourg da bu tempoları seven, Mike, Rowland, Salash, Brown gibi silahlarla açık alanda yüksek skorlara ulaşabilen bir ekip. Dolayısıyla bu maçta öncelikli beklentim üst seçeneği olacak. 

Kolossos – Aris : ALT (152.5) – 1.68 (İddaa) & ALT (152.5) – 1.80 (intobet)

İki takım arasında kağıt üstünde belki ciddi seviyelerde olmasa da sahada oynanan basketbol anlamında farklar var. Aris sadece ligin değil, EuroCup’ın da en önemli savunma takımlarından birisi. Nitekim son 5 resmi maçlarında da bize düşük tempoda, kısır mücadeleler izlettiler. Bu maçta da Kolossos’un sınırlı yetenek havuzuyla Aris’in sert savunması karşısında zorlanacağını düşünüyorum. Beklentim toplam sayı limitine göre alt seçeneği olacak, iki takımın da 75 sayının altında kalması beni şaşırtmaz. 

Philadelphia 76ers – Phoenix Suns : ÜST (217.5) – 1.47 (İddaa) & ÜST (217.5) – 1.67 (intobet)

İki takım da kendi konferanslarında en az yarı final hedefliyorlar ve kadrolarında da bu paralelde önemli isimler olduğunu biliyoruz. Evet Suns, Beal’den faydalanamıyor ama Durant ve Booker’ı birlikte kullanabilmek de gerçekten lüks en azından skor gücü anlamında. Sixers da Embiid’e Maxey, Harris, Melton, Oubre Jr. gibi tamamlayıcıların eşlik etmesiyle yüksek skor potansiyeline sahip bir takım. Dolayısıyla bu maçta öncelikli tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: 3.73
intobet Oranı: 4.90Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Perşembe günü saat 04:00’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …