Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (2) 10.02.24

Günün İddaa Kuponu (2) 10.02.24

Cumartesi programının ilk kısmında İspanya Liga Endesa, Almanya easyCredit BBL, Fransa Betclic ELITE Pro A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Obradoiro – Unicaja Malaga : MS 2 (-5.5) – 1.47 (İddaa) & MS 2 (-5.5) – 1.70 (intobet)

İki takım arasında net bir siklet farkı var. Malaga hem BCL’de hem de Endesa’da güçlü ilk 4 adaylarından birisi, hatta BCL’de şampiyonluk adaylarından olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Obradoiro gibi son haftalarda formsuz, evinde bile maç kazanamayan bir takım karşısında sürprize izin vermeyeceklerini, Perry, Taylor, Carter gibi kaliteli kısalar liderliğinde kazanırken düşük handikapı da geçebileceklerini tahmin ediyorum. 

Hamburg Towers – Rostock : ÜST (177.5) – 1.46 (İddaa) & ÜST (177.5) – 1.57 (intobet)

İki takım arasında puan tablosunda gördüğümüz gibi net bir fark olduğunu düşünmüyorum ki iki takım da formsuz bir dönemden geçiyor. Bu nedenle de bana göre kimin kazanacağını tahmin etmek güç. Diğer yandan iki takımın da son maçlarına baktığımızda ortak noktanın yüksek tempo ve hücum odaklı basketbol olduğunu görebiliriz. Bu maçta da tempo konusunda birbirlerine çanak tutacaklarını, birbirlerinin savunma zaaflarını rahatlıkla değerlendirerek bize bol skorlu bir mücadele izleteceklerini düşünüyorum. 

Strasbourg – Cholet : ÜST (159.5) – 1.46 (İddaa) & ÜST (159.5) – 1.57 (intobet)

İki takım arasında bir denklik olduğunu hem puan tablosunda hem de son haftalarda sahada oynadıkları basketboldan görebiliyoruz. Nitekim 24 Ocak’ta Cholet’nin sahasında BCL sahnesinde karşılaşmışlar ve ev sahibi 98-93’lük skorla kazanmıştı. Ligdeki bu maçta da tempo ve skor üretimi konusunda iki takımdan da farklı bir performans beklemiyorum. Birbirlerine tempo konusunda çanak tutup yumuşak savunmaları cezalandıracaklarını, hatta karşılıklı olarak 80 baremini geçebileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 3.13
intobet Oranı: 4.19Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (1) 16.02.24

Cuma programında Fransa Liderler Kupası, ING Türkiye Kupası, İspanya Kupası sahnelerinde oynanacak maçlara dair en …