Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (2) 27.04.24

Günün İddaa Kuponu (2) 27.04.24

Cumartesi programının son kısmında NBA, Almanya easyCredit BBL, İspanya Liga Endesa sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Orlando Mgic – Cleveland Cavaliers : MS 1 – 1.52 (İddaa) & MS 1 – 1.75 (intobet)

İki takım arasında kağıt üstünde özellikle tecrübe seviyesi anlamında bir fark var, Cleveland ilk 2 maçta evinde oynamanın avantajıyla bunu sahaya koymuştu. Ancak buradaki ilk maçta Orlando enerjisini ve gençlik potansiyelini ortaya koyarak tam 38 sayılık müthiş bir fark yakaladı. Mental olarak serinin içine yeniden girdiler. Şimdi evlerinde bir kez daha kazanabileceklerini ve seriye beklenen dengeyi getirebileceklerini tahmin ediyorum. 

Bamberg – Gottingen : ÜST (174.5) – 1.47 (İddaa) & ÜST (174.5) – 1.66 (intobet)

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu söylemek güç. Evet puan tablosunda Bamberg daha iyi durumda ama oynadıkları basketbolla güven vermiyorlar halen. Gottingen ise düşme potasından uzak kalmak için çabalayacağını geçen hafta güçlü Chemnitz’i yenerek gösterdi. Savunmada işler yolunda gitmiyor halen ama hücumda Gibson, Hume, DeJulius, Silins gibi silahlarla can yakabileceklerini biliyoruz. Dolayısıyla bu maçta öncelikli tercihim iki takımın da temposuna ve hücum potansiyeline güvenerek üst seçeneği olacak. 

Palencia – Baskonia : MS 2 & ÜST (172.5) – 2.19 (İddaa) ; MS 2 & ÜST (171.5) – 2.55 (intobet)

İki takım arasındaki kalite farkını detaylıca anlatmaya gerek yok. Baskonia her alanda rakibinden bir değil bir kaç adım önde olan bir ekip. Aslında Palencia’nın da düşmemek için mutlak kazanması gereken bir maç ama Baskonia’nın da play-off dışında kalma ihtimalinin bulunması bu maça asılacakları anlamına geliyor. İki takımın da tempoyu sevmesi ve savunmalarının yumuşak olmasıyla beraber yüksek skorlu bir Baskonia galibiyeti bekliyor olacağım. 

İddaa Oranı: 4.89
intobet Oranı: 7.41Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 25.05.24

Cumartesi programında Fransa Betclic ELITE Pro A ve İtalya Lega Basket Serie A sahnelerinde oynanacak …