Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 23.03.24

Günün İddaa Kuponu 23.03.24

NBA programında Cumartesi sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Miami Heat – New Orleans Pelicans : ALT (211.5) – 1.47 (İddaa) & ALT (211.5) – 1.63 (intobet)

İki takımın da kendi konferanslarında play-off potasının içinde olduklarını biliyoruz. Son dönemde aldıkları galibiyetlere baktığımızda ise ortak noktanın dülük tempo ve savunma odaklı basketbol olduğunu biliyoruz. Bu maçta da benzer bir senaro bekliyorum ki Heat de Herro’nun ve Pelicans’da Ingram’ın olmayışı da skor potansiyellerini aşağı çekecektir.

Golden State Warriors – Indiana Pacers : MS 1 (-2.5) – 1.44 (İddaa) & MS 1 (-2.5) – 1.65 (intobet)

İki takım arasında kağıt üstünde hem tecrübe hem de seviye anlamında bana göre net farklar var. Ancak Pacers son dönemde deplasmanda aldığı galibiyetlerle dikkat çekiyor, bu nedenle de güven endeksimi düşük tuttum. Curry’nin bu maçta kendisine geleceğini, Thompson ve Kuminga ile beraber Pacers’ın vasat savunması karşısında takımlarını galibiyete taşıyacaklarını düşünüyorum. Riski azaltmak için düşük bir handikap tercih ettiğimi de belirteyim. 

Los Angeles Lakers – Philadelphia 76ers : MS 1 (-5.5) – 1.44 (İddaa) & MS 1 (-5.5) – 1.67 (intobet)

Bana göre Sixers’da Embiid’in olmamasıyla beraber iki takım arasında net bir seviye farkı oluşmuş durumda. Lakers’ın elinde Lebron ile Davis gibi iki süper yıldızın yanı sıra Russell, Reaves, Hachimura gibi çok değerli parçalar da var. Dolayısıyla evlerinde olmanın da etkisiyle sezonun bu kritik döneminde rakibi eksik bulmuşke sürprize izin vermeyeceklerini, handikağı da geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: 3.05
intobet Oranı: 4.49Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Portland Trail Blazers – Houston Rockets İddaa Tahmini 13.04.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Portland Trail Blazers Cumartesi günü saat 05:00’da Houston Rockets ile karşılaşacak. …