Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 24.05.23

Günün İddaa Kuponu 24.05.23

Çarşamba programında Almanya easyCredit BBL ve İspanya Liga Endesa sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Ratiopharm Ulm – Alba Berlin : ÜST (166.5) – 1.47 (iddaa) & ÜST (166.5) – 1.64 (intobet)

Serinin son 2 maçında takımlar birbirlerini deplasmanda yenerken ortak nokta ise yüksek tempo ve hücum odaklı basketboldu. İki maçta da kazanan takım 90 baremini geçmişti ve bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. Kaybeden takımın da 80 sayıları görebileceğini düşünüyorum, bu nedenle de toplam sayı limitinin sorun olmadan geçilmesini bekliyorum. Alba adına tamam mı devam mı maçı olacak olması da onları galibiyet yolunda elbette bir adım öne çıkarıyor. 

Girona – Cazoo Baskonia : MS 2 & ÜST (171.5) – 1.88 (İddaa) ; MS 2 & ÜST (171.5) – 2.23 (intobet)

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını söylemeye gerek yok. Sezonun son haftası olmasına rağmen iki takım da rahatlamış değil, bu maçla ilgili hedefleri var. Baskonia liderlik yarışında ve Girona da halen ligde kalmayı garantileyebilmiş değil. Dolayısıyla onların da güçlü rakibe karşı evlerinde kolay teslim olmayacağını belirtmek gerekiyor. Bunu da son haftalarda olduğu gibi atarak yapmaya çalışacaklardır. Baskonia ise tempo basketbolunu sadece ligde değil tüm Avrupa’da en verimli, en iyi oynayan takımlardan birisi. Yüksek skorlu geçmesini beklediğim maçı Baskonia’nın kazanacağını, kalite farkını deplasmanda da göstereceğini düşünüyorum. 

Real Madrid – Real Betis : MS 1 (-7.5) – 1.52 (İddaa) & MS 1 (-7.5) – 1.70 (intobet)

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını konuşmaya bile gerek yok. Elbette Real her alanda rakibinden bir değil, birkaç kademe üstün olan taraf. Üstelik evlerinde oynuyorlar ve Euroleague şampiyonluğunun moraliyle de taraftarları karşısında yüksek motivasyonla performans göstereceklerini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca galibiyet de onlar adına liderlik ve en azından ikinci sıra için büyük önem taşıyor. Bu nedenle de yüksek konsantrasyonla oynayarak handikapı geçip net bir galibiyet almalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: 4.20
intobet Oranı: 6.22Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Ludwigsburg – Telekom Bonn İddaa Tahmini 03.06.23

Almanya easyCredit BBL yarı final serisi 3. maçında Ludwigsburg Cumartesi günü saat 21:30’da Telekom Bonn …