Anasayfa / İddaa Tahminleri / Real Madrid – Real Betis İddaa Tahmini 24.05.23

Real Madrid – Real Betis İddaa Tahmini 24.05.23

İspanya Liga Endesa 34. ve son hafta mücadelesinde Real Madrid Çarşamba günü saat 21:30’da Real Betis ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişler.

Real, Euroleague şampiyonu ünvanıyla taraftarıyla Endesa sahnesinde buluşuyor! Artık Endesa şampiyonluğu için çok daha motive, çok daha agresif, çok daha istekli olacaklar bu net. Nitekim burada da son 5 maçlarını üst üste kazanarak 27 galibiyetle 2. sırayı Baskonia ile paylaşıyorlar zaten. Şimdi kapanışı da galibiyetle yaparak rakiplerden birinin ya da ikisinin birden hata yapmasını bekleyecekler. WiZink’de çıktıkları son 2 Endesa maçına baktığımızda ise Zaragoza’yı 7 ve dişli rakiplerden Malaga’yı ise 12 sayı farkla geçtiklerini gördük. Deck, Poirier ve Rudy’den faydalanamayacaklar. Yabusele ise takıma dönüyor cezası Euroleague sahnesinde geçerli olduğu için. 

Betis ise ligin düşme adaylarından birisi. Evet son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve 10 galibiyete ulaştılar ama halen düşme potasından kurtulamadılar. Tek artıları ikili averajda Granada’nın önünde olmaları. Dolayısıyla onlar Badalona’ya, Betis de bu maçta Real’e kaybetse bile ligde kalacaklar. Bu maçtan çok gözleri kulakları orada olacak, Granada’nın kaybetmesi demek ligde kalacaklar demek! Son 2 deplasman maçlarında ise denk rakiplerle oynamışlar, Obradoiro’yu 15 ve Girona’yı 11 sayı farkla geçmişlerdi. 

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını konuşmaya bile gerek yok. Elbette Real her alanda rakibinden bir değil, birkaç kademe üstün olan taraf. Üstelik evlerinde oynuyorlar ve Euroleague şampiyonluğunun moraliyle de taraftarları karşısında yüksek motivasyonla performans göstereceklerini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca galibiyet de onlar adına liderlik ve en azından ikinci sıra için büyük önem taşıyor. Bu nedenle de yüksek konsantrasyonla oynayarak handikapı geçip net bir galibiyet almalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.52
Betroad Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Southland – Taranaki İddaa Tahmini 10.06.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Cumartesi günü saat 08:00’da Taranaki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …