Anasayfa / Herbalife Gran Canaria / Manresa – Gran Canaria İddaa Tahmini 24.05.23

Manresa – Gran Canaria İddaa Tahmini 24.05.23

İspanya Liga Endesa 34. ve son hafta mücadelesinde Manresa Çarşamba günü saat 21:30’da Gran Canaria ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet toplam sayı limitini 168.5 olarak açıklamışlar.

Koç Martinez’in öğrencileri son 2 hafta üst üste kazanarak ligde kalmayı garantiledi. 11 galibiyetle düşme hattından 1 adım yukarıdalar ve altlarındaki takımlara ikili averajda üstünlük kurmuş durumdalar. Dolayısıyla onlar adına bir nevi taraftarlarına veda içerikli formalite maçı olacak. Diğer yandan evlerinde üst üste iyi sonuçlar aldıklarını ve bunların da etkili hücum performansıyla geldiğinin altını çizelim, son 2 maçta bizlere 176 ve 169 sayı izletmişlerdi. Waczynski dışında eksikleri yok.

EuroCup şampiyonu Granca ise ligde tam olarak istediğini alamadı. Son 3 maçlarından iki tanesini kaybettiler ve 19 galibiyetle 6. sırada yer aldılar. Bu maçı kazansalar da kaybetseler de sezonu 6 ya da 7. sırada bitirecekler, Baskonia ya da Real ile eşleşecekler… Dolayısıyla onlar adına motivasyonu bulunan bir maç değil. Diğer taraftan özellikle evden uzaktaki maçlarda tempo odaklı ve yüksek skorlu mücadeleler izlettiler bizlere. Son 2 deplasman maçlarında 198 ve 178 sayı üretilmişti… Bassas ve Carrera’dan bu maçta faydalanamayacaklar.

Normal şartlarda Granca kağıt üstünde daha iyi bir takım kuşkusuz ancak onların herhangi bir motivasyonu yok bu maçta ki ev sahibi Manresa için de durum aynı. Dolayısıyla tam bir formalite maçı izleyeceğiz. Manresa taraftarlarına tempolu ve keyifli bir basketbolla veda etmek isteyecektir. Granca da tam sahayı seven bir takım. Yani bizleri hücum odaklı, tempolu ve bol skorlu bir maçın beklediğini söylemek yanlış olmaz. Kazananın 90 kaybedenin ise 80 baremini geçeceği bir karşılaşma bekliyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (168.5) – 1.60
Rexbet Oranı: ÜST (168.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Southland – Taranaki İddaa Tahmini 10.06.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Cumartesi günü saat 08:00’da Taranaki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …