Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 24.09.19

Günün İddaa Kuponu 24.09.19

Avrupa liglerinde nihayet yeni sezon başlıyor. Salı programında bizleri Almanya, İtalya ve İspanya liglerinde keyifli maçlar bekliyor olacak. Ben de bu maçlar arasından en güvendiğim 4 tahmini sizin için belirledim. İşte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Ratiopharm Ulm – Rasta Vechta : MS 1 (-5.5) – 1.35 (İddaa) & MS 1 (-5.5) – 1.45 (Bets10)

Ulm özellikle yerli oyuncu rotasyonu açısından tecrübe konusunda net olarak rakibinden bir kaç adım önde. Ayrıca Vechta’nın yabancıları hep alt liglerden gelmiş potansiyelli ama kendisini üst seviyede henüz kanıtlamamış isimler. Ulm’un kendis sahasında kaliteli yabancıları ve geniş yerli rotasyonu ile Vechta’ya rahatlıkla üstünlük kurmasını bekliyorum. Vechta için peri masalı çoktan bitti, Ulm karşısında direnmeleri sürpriz olur.

Bayreuth – Brose Bamberg : MS 2 – 1.40 (İddaa) & MS 2 – 1.51 (Bets10)

Bayreuth kadro kalitesi ve tecrübe anlamında Brose’nin gerisinde net olarak. Evlerinde belki bir direnç gösterebilirler ama Brose’nin Lee, Carrera ve Marei gibi yıldız isimleri bu direnci kırmakta zorlanmayacağını düşünüyorum. Koç Moors’un ekibinin yeni sezona güzel bir başlangıç yapmasını ve deplasmanda da olsa kazanarak özgüven tazelemesini bekliyorum.

Fuenlabrada – Burgos : MS 2 – 1.50 (İddaa) & MS 2 – 1.60 (Bets10)

İki takımın kadro kalitesi ve geçirdiği hazırlık dönemi performansına bakarsak Burgos net bir şekilde ağır basıyor. Fuenlabrada ise Süper Kupa’da Real karşısında 3-4 gün önce aldığı 55 sayılık farkın moral bozukluğunu bu kadar çabuk atamayacaktır üstünden. Ligi çok daha iyi tanıyan ve tecrübe seviyesi yüksek oyunculardan oluşan Burgos’un deplasmanda da olsa hata yapmayacağını ve sezona galibiyetle başlayacağını düşünüyorum.

Pesaro – Fortitudo Bologna : MS 2 – 1.40 (İddaa) & MS 2 – 1.47 (Bets10)

Pesaro genç ve tecrübesiz oyunculardan kurulu bir takım ve yeni sezonda da geçtiğimiz sezon olduğu gibi düşme adaylarından biri olacağını düşünüyorum. Karşılarında ligin artık kurdu olmuş, çok tecrübeli oyunculardan kurulu bir takım var. Fortitudo’nun deplasmanda da olsa zayıf ve hazır olmayan rakibi karşısında hata yapmayacağını ve tecrübe farkı ile kazanarak sezona galibiyetle başlayan taraf olacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: 3.97
Bets10 Oranı: 5.15Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 20.09.20 (2)

Pazar programında hem Polonya Ligi maçları hem de İspanya Liga Endesa‘da sezonun açılış maçları yer …