Anasayfa / Genel / Günün İddaa Kuponu (26 Şubat 2017)

Günün İddaa Kuponu (26 Şubat 2017)

Brescia-Avellino: Kadro kalitesi ve hedefler anlamında kağıt üstünde net olarak favori olan Avellino’nun zirve takibi açısında bu maçta hata yapmayacağını ve zorlansa da handikapı aşarak kazanacağını düşünüyorum.

Pesaro-Sassari: Hücumda iki takım da 75 sayı barajını geçebiliyorlar ve bu maçta da temponun baremlerde belirtildiği kadar düşük olacağını ön görmüyorum. Kazanan takımın 80 sayılara yaklaşabileceğini ve çekişmeli bir maç olacağını düşünnüyorum, bu nedenle önerim üst olacak.

CSKA Moskova-Unics Kazan: Ritmini bulmuş CSKA savunmada problem yaşayan Unics karşısında 90 sayılara zorlanmadan ulaşabilir. Colom’un dönmesi ile Langford’ın yükünü azaltan ve hücumda daha verimli bir takım olan Unics de yüksek tempoda geçecek maçta 85 sayıları bulabilir. Bu nedenle önerim üst seçeneği olacak.

Zaragoza-Baskonia:  Tempolu oynayan ve hücumda bir çok oyuncusundan skor bulabilen, çeşitli opsiyonları bulunan iiki takımın mücadelesinde temponun hep zirvede olacağını düşünüyorum. Zaragoza da Baskonia’ya atarak karşılık verecektir ve son maçlarda savunmada sorun yaşayan Baskonia da kullandığı top sayısını arttırarak sonuca gitmek isteyecektir. Bol skorlu ve keyifli bir maç bizi bekliyor.

Brescia-Avellino (2.5h) MS2 : 1.70

Pesaro-Sassari Limit:146.5 Üst : 1.70

CSKA Moskova-Unics Kazan Limit:172.5 Üst : 1.70

Zaragoza-Baskonia Limit: 162.5 Üst : 1.70

8.35 (iddaa) & 13.03 (bets10)

 

 

 Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New York Knicks – Toronto Raptors İddaa Tahmini (2) 22.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde New York Knicks, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 03:30’da Toronto Raptors ile Madison …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir