Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 27.08.20

Günün İddaa Kuponu 27.08.20

NBA‘de play-off çeyrek final serilerindeki 5. maçlar devam ederken, Avrupa’daki ilk başlayan lig olan Polonya Ligi‘nde de bir maç oynanacak Perşembe programında. Ben de sizler için en güvendiğim tahminleri belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder : MS 1 – 1.50  (İddaa) & MS 1 – 1.59 (Bets10)

Tam anlamıyla denk güçlerin mücadelesini izliyoruz, Westbrook’un dönmesi dengeleri değiştirebilir belki ama anladığım kadarıyla koç D’Antoni onun tam olarak hazır olmadığını düşündüğü için riske etmek istemiyor. Son 2 maçtır ucu ucuna kaybeden, elindeki maçı veren Houston’ın bu kez Harden ve tecrübeli arkadaşları liderliğinde hata yapmayacağını, ilk 2 maçta yakaladıkları ruhu tekrar ortaya koyarak kazanıp seride 3-2 öne geçeceklerini düşünüyorum.

Los Angeles Lakers – Portland Trail Blazers : EvSahibi ÜST (117.5) – 1.62 (İddaa) & EvSahibi ÜST (119.5) – 2.09 (Bets10)

İki takım arasındaki temel fark Lebron-Davis faktörüydü ki Lakers da bu farkı son maçlarda net olarak ortaya koymaya, skora yansıtmaya başladı. Üst üste 3 maçı kazanmış olan, istim üstünde olan Lakers’ın Lillard’ın da yokluğundan iyi faydalanarak artık seriyi daha fazla uzatmayacağını düşünüyorum. Son maçta olduğu gibi Kuzma, Howard, Green ve Caldwell-Pope gibi rol oyuncularını da devreye sokarak yüksek tempoda oynayan Portland’a karşı skor üretiminde zorlanmayacaklarını, 120 sayılara ulaşarak kazanabileceklerini ve seriyi 4-1 ile geçeceklerini düşünüyorum.

Spojnia Stargard – Start Lublin : MS 2 (-5.5) – 1.45 (İddaa) & MS 2 (-7.5) – 1.79 (Bets10)

İki takım da kadrolarını büyük ölçüde yenilediler ama Lublin’in bu yenilenen kadrolar açısından net olarak bir kaç adım önde olduğunu söyleyebiliriz. Lublin’in Medford liderliğinde bu sezon da geçen sezon olduğu gibi iddialı bir takım olacağını, ilk 3 sırada yer alabileceklerini düşünüyorum. Spojnia’nın ise kadrosunda değişiklikler olmuş olsa da güçlendiklerini söylemek pek mümkün değil. Hatta bu sezon play-off potasına da bu kadar yakın olabileceklerini düşünmüyorum. Lublin’in kaliteli kadrosuyla ilk maçtan farkını göstereceğini, hatta çift haneli farklarla kazanmalarının da sürpriz olmayacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: 3.52
Bets10 Oranı: 5.95Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

polonya ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Slam Stal Ostrow – Wilki Morskie Szczecin İddaa Tahmini 21.10.20

Polonya Ligi 9. hafta mücadelesinde Slam Stal Ostrow Çarşamba saat 20:55’de Wilki Morskie Szczecin ile …