Anasayfa / NBA / Milwaukee Bucks – Orlando Magic İddaa Tahmini (3) 26.08.20

Milwaukee Bucks – Orlando Magic İddaa Tahmini (3) 26.08.20

NBA Play-Off eşleşmelerinde 5. maçlar devam ediyor. Seride 3-1 öne geçen Milwaukee Bucks, Çarşamba gecesi saat 23:00’te Orlando Magic ile karşı karşıya gelecek. İddaa ve bets10 handikapları Orlando lehine 9.5 olarak belirlemiş.

Milwaukee Bucks son 3 maçı sırasıyla 15, 14 ve 15 farkla kazanmayı başardı. Son maçta son çeyreğe kadar farkı çok açmayan ekip son çeyrekte 37-25’lik bir sonuç elde ederek farklı bitirdi. Daha önce de dediğim gibi Middleton’ın açılması Milwaukee için çok önemli bir gelişmeydi. Bu maçta da 21 sayı 10 ribaundluk önemli bir performans sergiledi. Onun dışında süre alan 11 oyuncunun sayı bulması da önemliydi. Milli oyuncumuz Ersan İlyasova’nın da yavaş yavaş rotasyona girmesini bekliyorum.

Son maçta da Vucevic’in etkili performansıyla ayakta kalan Orlando Magic’in daha fazla yapacağı bir şey kalmadı. Terrence Ross, Evan Fournier ve Fultz’un istatistiklerini bulmasına rağmen maçı farklı kaybettiler. İlk maçta biraz Milwaukee’in rölantide olması, biraz da sabırlı ve isabetli oynamaları onlara galibiyeti getirmişti fakat ondan sonra Milwakuee vidaları sıkınca yapacakları pek bir şey olmadı. Aaron Gordon’ın bu maçta da oynaması beklenmiyor. 

Milwaukee Bucks seriyi kapatmaya çok yakın. Giannis Antetekounmpo zaten iyi bir seri çıkarıyordu ve ona gereken destekler gelmeye başladı. Son 3 maçta dominant görüntüsüne ulaştı diyebiliriz. Gücü yetmeyen ve kadro olarak farklı bir şekilde aşağıda kalan Orlando’yu geçerek Miami eşleşmesini bekleyecekler gibi duruyor. Ben son 3 maçta olduğu gibi yine çift hanelerde bir Milwaukee Bucks galibiyeti bekliyorum. 

Eksikler:

Milwaukee:
Orlando: Aaron Gordon, Michael-Carter Williams

İddaa Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.44Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Miami Heat İddaa Tahmini (3) 10.10.20

NBA’de şampiyonun belli olmasına sayılı günler kaldı. Seride 3-1 öne geçen Los Angeles Lakers, Cumayı …