Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 28.05.24

Günün İddaa Kuponu 28.05.24

Salı programında Almanya easyCredit BBL, İspanya Liga Endesa, Fransa Betclic ELITE Pro A sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Alba Berlin – Niners Chemnitz : EvSahibi ÜST (84.5) – 1.46 (İddaa) & EvSahibi ÜST (85.5) – 1.75 (intobet)

Takımların sezon içerisinde birbirleriyle 2 kere karşılaştıklarını hatırlatalım. Alba içerde dışarıda iki maçı da kazanırken etkili hücum performansı ile dikkat çemişti. Burada Uber Arena’da 101 sayı atarak ve deplasmanda da 84 sayı atarak galibiyete ulaşmıştı. Koç Gonzalez’in ekibinin taraftarı önünde seriye yüksek perdeden bir başlangıç yapacağını, rakibin tempoyu tetikleyen oyun tarzını Thomas, Brown, Hermannsson gibi etkili kısalarla değerlendirerek kazanırken 85 baremini de geçeceğini düşünüyorum. 

Unicaja Malaga – UCAM Murcia : MS 1 (-8.5) – 1.48 (İddaa) & MS 1 (-8.5) – 1.62 (intobet)

İki takım son olarak 5 Mayıs’da yine bu sahada, normal sezon maçında karşılaşmışlar ve Malaga saha avantajı ile beraber kalitesini de konuşturarak 25 sayı farkla net bir galibiyete imza atmışlardı. Koç Navarro’nun öğrencileri 96 sayı üretirken sadece 71 sayı yemişler, oyunun iki alında da dominant performansları ile dikkat çekmişlerdi. Yine evlerinde oynayacakları bu maçta da benzer bir tarifeyi sergileyebileceklerini, çift haneli farklarla kazanarak rakibe serinin başında mesajı vereceklerini tahmin ediyorum. 

LDLC Asvel Villeurbanne – Paris Basketball : ÜST (160.5) – 1.48 (İddaa) & ÜST (160.5) – 1.73 (intobet)

Serinin Paris’de oynanan ilk 2 maçında galibiyetler paylaşılırken diğer ortak noktalar ise takımların etkili hücum performansları, yüksek tempo ve yumuşak savunmalardı. İlk maçta 175 sayı ve ikinci maçta ise 174 sayı izletmişlerdi bize. Bu maçta da trendin değişeceğini düşünmüyorum. Bir tarafta Cabarrot, Lee, Lauvergne, diğer tarafta Hifi, Shorts, Ward, Malcolm, Herrera gibi farklı skor opsiyonları varken bu maçta da karşılıklı olarak 80 baremini geçmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: 3.20
intobet Oranı: 4.90Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Real Madrid İddaa Tahmini 12.06.24

İspanya Liga Endesa final serisi 3. maçında UCAM Murcia Çarşamba günü saat 21:30’da Real Madrid …