Anasayfa / Elitzur Kiryat Atta / Maccabi Ironi Ramat Gan – Elitzur Kiryat Atta İddaa Tahmini 28.05.24

Maccabi Ironi Ramat Gan – Elitzur Kiryat Atta İddaa Tahmini 28.05.24

İsrail Winner Ligi çeyrek final serisi ilk maçında Maccabi Ironi Ramat Gan Salı günü saat 21:00’da Elitzur Kiryat Atta ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Rexbet toplam sayı limitini 166.5 olarak açıklamışlar. 

Normal sezonu 3. sırada bitiren Ramat Gan elbette bu seriye saha avantajıyla başlayan taraf olacak. Ancak sezonun sonunu çok kötü bitirdiklerini belirtelim, son 5 maçlarını üst üste kaybetmişlerdi… Evlerinde de bu kötü serinin 3 maç olduğunu belirtelim. O maçlardaki birdiğer nokta ise hepsinde yüksek skorların çıkması, yani savunmada yumuşak kalmalarıydı. Bize sırasıyla 172 sayı, 167 sayı ve 165 sayı izletmişlerdi. 

Atta ise normal sezonu 6. sırada tamamladı ve onlar da sezonun son kısmında kötü sonuçlar aldılar. Son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiklerini belirtelim. Deplasman karnelerinin ise daha sıkıntılı olduğunu görüyoruz. Evden uzaktaki son 5 maçlarını üst üste kaybettiler. Bu maçlardaki bir diğer ortak nokta ise yüksek skorlardı, sırasıyla 183 sayı, 176 sayı, 175 sayı, 175 sayı ve 212 sayı üretilmişti o maçlarda. 

İki takımın bu sahada son olarak 6 Nisan’da karşılaştığını belirtelim. O normal sezon maçında misafir takım Atta iyi direnmiş, yüksek tempoda ve bol skorlu geçen mücadeleyi ev sahibi ekip 94-89’luk skorla kazanmıştı. İki takım da sezon sonundaki haftaları çok kötü oynadıkları için taraf bahsine girmeyeceğim. Ama iki takımın da tempoyu sevdiklerini ve savunmada yumuşak kaldıklarını tekrar hatırlatayım. Dolayısıyla öncelikli tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (166.5) – 1.60
Rexbet Oranı: ÜST (166.5) – 1.79
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 23.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Pazar günü saat 03:00’da Capitanes de …