Güncel
Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 27.04.22

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 27.04.22

Çarşamba programının ilk bölümünde Almanya easyCredit BBL, FIBA Europe Cup, 7DAYS EuroCup sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Alba Berlin – Hamburg Towers : ÜST (161.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (162.5) – 1.73 (Bets10)

İki takım arasında elbette bir kalite ve seviye farkı. Alba nihayetinde bir Euroleague takımı ve BBL’nin son şampiyonu. Evlerinde de 6 maçlık bir serileri var, yani onları burada yenmek epey zor Hamburg adına. Ama daha geçen hafta Bayern’i yenen bir takım olarak şanslarını zorlayacaklarını düşünüyorum, bunu yaparken de Homesley, Brown, Kotsar üçlüsünün liderliğinde hücumda etkili olacaklarını düşünüyorum. Bu nedenle de taraf bahsine girmektense iki takımın da son haftalarda yükselen hücum performanslarına güvenerek toplam baremi baz alıp üst seçeneğine yöneleceğim. 

Bahçeşehir Koleji – Reggio Emilia : ALT (155.5) – 1.52 (İddaa) & ALT (153.5) – 1.85 (Bets10)

İki takım da ilk maçta farklı sekanslar yakalamışlardı ama sonuçta bunun bir final serisi olduğunu bize hatırlattılar ve denklik seviyesinin ne kadar ortada olduğunu gösterdiler. Bu maçta elbette temsilcimiz Ataşehir’de güzel bir atmosferde, ev sahibi avantajını kullanacaktır ve zaten kadro kalitesi ile de şampiyonluğa daha yakın olan takım olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak Emilia’nın da ilk maçtaki gibi direnceğini düşünüyorum, bu nedenle de handikap risklerine girmeyeceğim. İki takımın da savunma odaklı bir sistemleri var ve serinin ilk maçında olduğu gibi bu maçta da final serisine yakışır seviyede sert bir mücadele ortaya koyacaklarını, hatta zaman zaman kemik seslerinin yükseleceğini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim toplam baremden alt seçeneği olacak. 

Cedevita Olimpija – Frutti Extra Bursaspor : ÜST (167.5) – 1.48 (İddaa) & ÜST (169.5) – 1.76 (Bets10)

Özellikle normal sezonun son bölümünde kısa skorerlerin liderliğinde yüksek tempoda oynayan, bizlere bol skorlu keyifli maçlar izleten iki denk takımın karşılaşmasını izleyeceğiz. Cedevita’nın oyuncu profili bu seviyeler için biraz daha tecrübeli olsa da Bursaspor’un da Partizan’ı o müthiş atmosferde deplasmanda devirdiğini unutmayalım. Dolayısıyla bizi çok keyifli bir maç bekliyor ve iki takımın da tempo konusunda birbirlerine çanak tutacaklarını, yüksek skorlara ulaşacacaklarını düşünüyorum. Bir tarafta Pullen, Ferrell, Blazic, diğer tarafta Andrews, Onuralp, Needham varken karşılıklı olarak 85 bareminin altında kalmaları bence sürpriz olur. 

İddaa Oranı: 3.37
Bets10 Oranı: 5.63Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu 10.08.22

Çarşamba programında Yeni Zelanda Ligi ve Filipinler Ligi‘nde oyanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler …