Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 24.04.22

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 24.04.22

Pazar programının son bölümünde Almanya easyCredit BBL, İspanya Liga Endesa, İtalya Lega Basket Serie A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Hamburg Towers – FC Bayern Munich : EvSahibi ÜST (77.5) – 1.46 (İddaa) & EvSahibi ÜST (78.5) – 1.75 (Bets10)

İki takım arasında elbette bir kalite ve seviye farkı var, Bayern sonuçta bir Euroleague takımı ve bu sezon BBL’deki en güçlü şampiyonluk adaylarından biri. Ancak bu maçtan sonra 2 tane çok kritik maça çıkacaklar Barça karşısında Audi Dome’da. Dolayısıyla akılların o maça kayması ve koç Trinchieri’nin bu maçta rotasyonu olabildiğince genişletmesi muthtemel. Bu durumda da savunma konsantrasyonuna yansıyacağını, Hamburg gibi Homesley, Kotsar, Brown’a sahip skorer bir takımı sonuçtan bağımsız olarak 80 sayının altında tutamayacaklarını tahmin ediyorum. 

FC Barcelona – Tenerife : MS 2 (+8.5) – 1.46 (İddaa) & MS 2 (+7.5) – 1.73 (Bets10)

İki takım arasında bir kalite ve seviye farkı var elbette, sonuçta Barça hem Euroleague hem de Endesa’da şampiyonluk parolası ile kurulmuş güçlü ve derin bir rotasyona sahip. Ancak Tenerife’nin de önemli bir rakip olduğunu, BCL’de son 4 takım arasına kalmaları ve Endesa’da da ilk 4 sırayı en çok zorlayan atkım olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla akılların haftaiçi Almanya’da oynanacak 2 kritik Bayern maçında olacağını düşündüğüm Barça’yı özellikle pota altında Shermadini ve Wiltjer liderliğinde zorlayacaklarını, kaybetseler de handikapta kalacaklarını tahmin ediyorum. 

Venezia – Treviso : MS 1 (-4.5) – 1.44 (İddaa) & MS 1 (-5.5) – 1.69 (Bets10)

İki takım arasında öncelikle tecrübe anlamında ciddi farklar var. Venezia kadrosundaki Bramos, Morgan, Theodore, Watt, Tonut gibi isimler artık bu seviyedeki maçlarda, böyle kritik play-off dönemlerinde defalarca yer almış isimler. Ayrıca ev sahibi avantajına da sahipler ve EuroCup’dan elenmiş olmaları moral bozsa da konsantrasyon anlamında bu maçta kafalarını rahatlatacaktır. Bu artılarla beraber deplasmanlarda zorlanan Treviso karşısında sürprize izin vermeyeceklerini ve düşük handikapı geçerek kazanıp ilk 4 yarışındaki iddialarını koruyacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.07
Bets10 Oranı: 5.12Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Lega Basket Serie A iddaa tahmin ve analizleri

Sassari – Brescia İddaa Tahmini 20.05.22

İtalya Lega Basket Serie A play-off serisi 3. maçında Sassari Cuma saat 21:45’de Brescia ile …