Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (NBA) 07.03.23

Günün İddaa Kuponu (NBA) 07.03.23

NBA‘de Salı programında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Miami Heat – Atlanta Hawks : MS 1 – 1.49 (İddaa) & MS 1 – 1.72 (intobet)

İki takımın arasında net farklar olduğunu söylemek zor. Ama daha yeni karşı karşıya gelmişlerdi ve Heat’in elinde daha geniş bir rotasyon olduğunu, maç sonunda daha diri kalabildiklerini görmüştük. Bu maçta da bunun avantajını kullanacaklarını, Herro, Butler, Adebayo gib,i yıldızlar liderliğinde bir kez daha Young ve arkadaşlarının ellerini Florida’dan boş göndereceklerini düşünüyorum. Yine de handikap riskine girmeyeceğim, direkt Miami tercihine gideceğim.

Denver Nuggets – Toronto Raptors : MS 1 (-4.5) – 1.50 (İddaa) & MS 1 (-4.5) – 1.72 (intobet)

İki takım farklı konferanslarda olabilirler ama aralarındaki net siklet farkını değiştirmiyor bu durum. Nuggets, sadece Batı’nın değil NBA’in en formda en diri en iddialı takımlarından birisi. Jokic, Gordon, Murray gibi silahların liderliğinde fark yaratıyorlar. Raptors ise son dönemde ciddi bir düşüş içinde ve play-off potasından uzak kaldıkları gibi play-in’deki yerleri de net değil. Nuggets’ın Joker liderliğinde evinde sürprize izin vermeyeceğini ve handikapı geçerek kazanıp yoluna devam edeceğini tahmin ediyorum.

Sacramento Kings – New Orleans Pelicans : MS 1 (-4.5) – 1.52 (İddaa) & MS 1 (-4.5) – 1.73 (intobet)

İki takım arasında aslında kadro kalitesi anlamında ciddi farklar yok. Ama Pelicans’nı önemli sakatlıkları hem de son dönemdeki formsuz grafikleri ibrenin tamamen ev sahibine dönmesine neden oluyor. Kings cephesinde Fox’un oynamama durumu. Ama ondan faydalanamasalar bile Huerter, Sabonis, Barnes, Lyles ve Monk gibi silahlarla formsuz ve Williamson’dan yoksun olan Pelicans karşısında kazanacaklarını, bunu yaparken de düşük handikapı geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.40
intobet Oranı: 5.12Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …