Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (NBA) 11.03.23

Günün İddaa Kuponu (NBA) 11.03.23

NBA‘de Cumartesi günü oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim. İşte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Miami Heat – Cleveland Cavaliers : ALT (215.5) – 1.47 (İddaa) & ALT (215.5) – 1.68 (intobet)

İki takımın sıralamadaki yerleri gereği farklı hedefleri var ama kağıt üstünde birinin diğerinden net olarak üstün olduğunu söylemek bana göre zor. Nitekim daha yeni 9 Mart’ta yine bu sahada karşılaşmışlar ve Cleveland misafir takım olmasına rağmen 100-104 ile kazanmayı bilmişti. İki takımın da ortalamlarına baktığımızda rakiplere 110 sayının altında izin verdiklerini biliyoruz. Dolayısıyla bu maçta da 2 gün önceki maçta olduğu gibi yine sert ve savunma odaklı bir performans izleyeceğimizi öngörüyorum. 

Minnesota Timberwolves – Brooklyn Nets : MS 1 (-2.5) – 1.48 (İddaa) & MS 1 (-2.5) – 1.69 (intobet)

Son haftalarda oynadıkları maçlara ve kendi konferanslarında bulundukları yerlere bakınca aralarında bir denklik var diyebiliriz. Ama konu kadrodaki oyuncuların tecrübe seviyesi ve kalitesine gelince bana göre Wolves bir adım önde. 3 maçtır evlerinde kaybediyor olmalarının da motivasyonuna sahipler, artık taraftarlarının önünde kazanmak istiyorlar. Edwards, Prince, Anderson, Conley, Gobert, Alexander-Walker gibi silahlarla ağırlıklıolarak genç oyunculardan oluşan Nets kadrosuna üstünlük kurarak evlerinde aradıkları reaksiyon galibiyetini elde edeceklerini tahmin ediyorum. 

San Antonio Spurs – Denver Nuggets : MS 2 (-10.5) – 1.47 (İddaa) & MS 2 (-10.5) – 1.65 (intobet)

İki takım arasındaki seviye farkını detaylıca anlatmaya gerek yok. Nuggets bu sezon sadece Batı’nın değil, tüm ligin en dominant en istikrarlı 2-3 takımından birisi. Son maçta sahalarında rehavete kapılarak Bulls’a farklı yenilmişlerdi. O maçta en azından rakibin play-in hedefi vardı, bir motivasyonu vardı. Ama bu kez karşılarında sezonun kalanını sadece formalite için oynayacak, hedefi bulunmayan zayıf bir rakip var. Bu nedenle de rehavete kapılsalar bile yine de çift haneli farklarla rahat bir galibiyet alabileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 3.20
intobet Oranı: 4.68Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …