Anasayfa / Hamburg Towers / Hamburg Towers – Rostock İddaa Tahmini 08.09.23

Hamburg Towers – Rostock İddaa Tahmini 08.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Hamburg Towers Cuma günü saat 20:00’da Rostock ile karşılaşacak. Betroad toplam sayı limitini 168.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Hamburg geçen sezon beklentileri karşılayamamış ve son haftalarda düşme potasına da epey yaklaşmıştı. Yeni sezonda hedefleri tekrar play-off yarışına dönmek. Koç Barloschky yönetimindeki kadrolarına baktığımızda Polonya milli takımından da hatırlayacağınız pivot Dziewa, William Christmas, Aljami Durham, V.J. King, Mark Hughes, yolu ülkemizden geçmiş olan ele avuca sığmayan guard Terrell Gomez, Meisner, Hinrichs, Wohlfarth-Bottermann takımın öne çıkması beklenen isimler konumundalar. Son hazırlık maçlarında Wurzburg’u etkili bir hücum performansı eşliğinde 89-75’lik skorla geçmişlerdi.

Rostock ise geçen sezon yeni katıldığı BBL’de play-off potasını zorlayarak beklentilerin üstüne çıkmıştı. Bu sezon da hedefleri çıtayı o seviyede tutmak, hatta bu sefer play-off bileti kapmak olacak. Koç Held yönetimindeki kadrolarına baktığımızda Matt Bradley, Chevez Goodwin, Eric Lockett, Mike Smith, Tyler Nelson, Chris Carter, Derrick Alston Jr., Jordan Roland ve tecrübeli guard Amaize takımın öne çıkması beklenen isimler. Son 3 hazırlık maçlarından ikisini kaybederken 3 maçın tamamında bizlere yüksek skorlar izletmişlerdi, sırasıyla 179, 166 ve 179 sayı üretilmişti o maçlarda.

İki takım arasında bir denklik olduğunu söyleyebiliriz. İki takım da yoğun maç trafiği içerisinde bir hazırlık dönemi geçiriyorlar. Son maçlarında da izlediğimiz üzere henüz savunmayı istedikleri seviyeye taşıyabilmiş değiller. Yüksek tempoda oynuyorlar ve vasat savunmaları da bu denkleme kattığımızda bu maçta da bizlere bol skor vaadettiklerini söylemek yanlış olmaz sanırım. Bir tarafta Gomez ve Meissner, diğer tarafta Mike Smith, Nelson, Alston varken karşılıklı olarak 80 baremini zorlanmadan aşmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: –
Betroad Oranı: ÜST (168.5) – 1.74
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Litvanya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Lietkabelis – Pieno Zvaigzdes İddaa Tahmini 25.09.23

Litvanya Ligi mücadelesinde Lietkabelis Pazartesi günü saat 18:50’da Pieno Zvaigzdes ile karşılaşacak. intobet misafir takım …