Anasayfa / Bnei Herzliya / Hapoel Afula – Bnei Herzelia İddaa Tahmini 14.05.24

Hapoel Afula – Bnei Herzelia İddaa Tahmini 14.05.24

İsrail Winner Ligi kaybedenler etabı mücadelesinde Hapoel Afula Salı günü saat 21:00’da Bnei Herzelia ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Rexbet ev sahibi lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Afula son 3 maçtan ikisini kaybetti ama halen 11 galibiyetleri var ve 8. sıra yani play-of için şansları devam ediyor. Önlerinde 2 maç var ve hata yapma lüksleri yok. Evlerindeki son 3 maçlarında önce Hapoel Tel Aviv’i 6 sayı ve Ziona’yı 11 sayı farkla geçerek iyi iş çıkarmışlar ama sonra alt sıra ekiplerinden Elyon’a 3 sayı farkla kaybederek serinin bozulmasına engel olamamışlardı. 

Herzliya ise ligin formsuz ekiplerinden birisi, son 5 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu nedenle de 11 galibiyette kaldılar. Önlerinde 2 maçları daha var, dolayısıyla play-off şansları sürüyor. Tabi onların da artık hata yapma lüksleri kalmadı. Diğer yandan deplasman karnelerinin sıkıntılı olduğunu belirtelim, son 3 maçlarını üst üste kaybettiler evden uzakta. 

İki takım arasında bir denklik olduğunu puan tablosu da bize söylüyor. İki takımın da 11 galibiyet var ve önlerinde de 2 maçları var. Dolayısıyla bu maçı kazanan play-off bileti konusunda ciddi bir hamle yapacağı net. Hatta sezon içerisinde galibiyetleri paylaştıkları için bu maçı kazanan ikili averajı da ele geçirmiş olacak. Sezon içi demişken 4 Şubat’ta burada oynanan maç büyük bir çekişmeye sahne olmuş ve Afula 1 sayı farkla kazanmıştı. Benzer bir senaryo görmemiz beni şaşırtmaz. 

İddaa Oranı: MS 1 (+3.5) – 1.53
Rexbet Oranı: MS 1 (+3.5) – 1.66
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones de Ponce – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 28.05.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Salı günü saat 03:00’da Piratas de …