Anasayfa / Hapoel Beer Sheva / Ironi Ness Ziona – Hapoel Beer Sheva İddaa Tahmini 14.05.24

Ironi Ness Ziona – Hapoel Beer Sheva İddaa Tahmini 14.05.24

İsrail Winner Ligi kaybedenler etabı mücadelesinde Ironi Ness Ziona Salı günü saat 20:45’de Hapoel Beer Sheva ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet misafir takımlehine 2.5 handikap belirlemişler. 

Ziona son 2 maçını üst üste kazanarak formda bir dönemde olduğunu gösterdi. Ancak bu onların 11 galibiyete ulaşmasını sağladı sadece. Yani bu son maçlarını kazansakar bile 8. sıradaki Herzliya’ya yetişmeleri bir hayli zor. Hem onların hem de Afula’nın kalan maçlarını kaybetmesi durumunda ancak 8. sırayı kapıp play-off biletini alabilecekler… Evlerindeki son maçlarında alt sıra ekiplerinden Eilat karşısında hata yapmadan 6 sayı farkla kazandıklarını gördük. 

Sheva şuana kadar sadece 6 galibiyet toplayabildi ve düşme adaylarından birisi. Kalan 2 maçlarını kazanırlarsa ve son maçta Eilat’ı yenerken ikili averajı da kapabilirlerse ligde kalmayı garantiliyorlar. Ancak Eilat ve Elyon’un da birer galibiyet almaları durumunda üçlü averaj bile görebiliriz. Dolayısıyla Sheva’nın bu maçı kaybetmesi ve rakiplerin kazanması lige veda etmeleri anlamına geliyor, bunu net olarak belirtelim. 

İki takımın da farklı hedefleri var. Ziona halen az da olsa play-off hedefini koruyor ancak bunun için kazanmaları yetmiyor, rakiplerin de kaybetmesi gerekiyor. Sheva için de durum aynı ama onların hedefi ligde kalmak. Bu maçı mutlaka kazanmak zorundalar ve rakiplerin kaybetmesini beklemeleri gerekiyor aynı zamanda. Evindeki son maçta Sheve sikletindeki Eilat’ı 6 sayı farkla geçen Ziona’nın bu maçta da hata yapmayacağını, düşük farkla da olsa kazanacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.52
intobet Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.73
Güven Endeksi: 7 Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones de Ponce – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 28.05.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Salı günü saat 03:00’da Piratas de …