Anasayfa / Bnei Herzliya / Hapoel Beer Sheva – Bnei Herzelia İddaa Tahmini 26.05.24

Hapoel Beer Sheva – Bnei Herzelia İddaa Tahmini 26.05.24

İsrail Winner Ligi kaybedenler etabı son maçında Hapoel Beer Sheva Pazar günü saat 19:00’da Bnei Herzelia ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.53 olarak açıklamışken Betroad ise oranı 1.71 olarak belirlemiş.

Sheva son 3 maçından ikisini kazandı ve bu sayede de 8 galibiyete ulaştı ancak halen düşme potasında yer alıyorlar. Şimdi bu maçı kaybederlerse ve Eilat kazanırsa ligden düşen onlar olacaklar. Ama bu maçı kazanmaları dumunda rakiplerinin ne yapacaklarının önemli olmayacak çünkü Eilat’a karşı ikili averajda öndeler. Ayrıca evlerindeki son 2 maçlarını da üst üste kazandıklarını ve formda olduklarını biliyoruz. Önce bahsettiğimiz Eilat’ı 9 sayı farkla sonra da Afula’yı uzatma sonun 3 sayı farkla geçmişlerdi.

Herzliya ise son 5 maçtan 4 tanesini kaybetti ve 12 galibiyette kaldı. Bu nedenle de play-off konusunda artık herhangi bir iddiaları kalmadı. En yakın rakipleri ile aralarında 2 galibiyetlik fark oluştu. Yani bu maça sadece son haftalarda olduğu gibi yine sadece formalite için çıkacaklar. Ayrıca deplasman karnelerinin de sıkıntılı olduğunu da belirtelim, evden uzaktaki son 5 maçlarını da üst üste kaybettiler… 

İki takım son olarak 27 Mart’da kupda karşılaşmışlar, Sheva deplasmanda olmasına rağmen rakibini 4 sayı farkla geçerek elemeyi bilmişti. Şimdi ligde kalma yolunda önemli bir maça çıkıyorlar. Kazanmaları durumunda diğer sonuçları dikkate almadan ligde kalmayı başaracaklar. Herzliya gibi bu maça sadece formalite için çıkacak bir rakip karşısında evlerinde bu fırsatı kaçırmayacaklarını, kazanarak kafaları rahat bir şekilde tatile çıkacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.53
Betroad Oranı: MS 1 – 1.71
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 23.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Pazar günü saat 03:00’da Capitanes de …