Anasayfa / Hapoel Afula / Hapoel Eilat – Hapoel Afula İddaa Tahmini 26.05.24

Hapoel Eilat – Hapoel Afula İddaa Tahmini 26.05.24

İsrail Winner Ligi kaybedenler etabı son maçında Hapoel Eilat Pazar günü saat 19:00’da Hapoel Afula ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.61 olarak açıklamışken Hovarda ise oranı 1.73 olarak belirlemiş.

Eilat son 5 maçtan 4 tanesini kaybetti ve bu nedenle de 8 galibyette kaldı, düşme hattında yer alıyor. Bu maçı kaybederse ligden düşmeleri kesin olacak. Hatta kazanırlarsa ve eğer Sheva da kazanırsa yine lige veda eden ekip onlar olacaklar çünkü ikili averajda rakiplerinden gerideler. Yani mutlaka galibiyet parolası ile sahaya çıkıyorlar ve burada, evlerinde oynadıkları son 4 maçtan 3 tanesini kazandıklarını da hatıratalım. Son olarak Herzeliya’yı uzatma sonunda 5 sayı farkla geçmişlerdi.

Afula ise son 4 maçtan 3 tanesini kaybetti ve bu nedenle de 12 galibiyette kaldı. En yakın rakipleri ile aralarında 2 galibiyetlik fark oluştuğu için bu maçı kazansalar da play-off şansları kalmamış durumda. Yani onlar adına sadece bir formalite maçı olacak, sonrasında tatile çıkacaklar. Ayrıca son dönemde deplasman karnelerinin de sıkıntılı olduğunu hatırlatalım, evden uzaktaki son 5 maçlarının tamamını kaybetmişlerdi. 

İki takım arasında bir siklet farkı olsa da maçın anlamına baktığımızda Eilat’ın ligde kalmak adına yüksek motivasyonla galibiyet için sahada olacağını, Afula’nın ise play-off ya da düşme ile alakası olmadığı için sadece formalite için sahaya çıkacağını belirtmemiz lazım. Dolayısıyla bu ortamda evinde iyi sonuçlar alan Eilat’ın son deplasman maçlarını üst üste kaybeden, iddiası kalmamış Afula karşısında kazanmasını beklemek gayet mantıklı. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.61
Hovarda Oranı: MS 1 – 1.73
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Auckland Huskies – Whai İddaa Tahmini 16.06.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Auckland Huskies Pazar günü saat 06:00’da Whai ile karşılaşacak. Hem İddaa …