Anasayfa / Houston Rockets / Houston Rockets – New York Knicks İddaa Tahmini 13.02.24

Houston Rockets – New York Knicks İddaa Tahmini 13.02.24

NBA Batı Konferansı ekibi Houston Rockets Salı günü saat 04:00’da Doğu ekibi New York Knicks ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.47 olarak açıklamışken Betroad ise oranı 1.68 olarak belirlemiş. 

Rockets formsuz ekiplerden birisi. Son 4 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu nedenle de 23 galibiyette kaldılar, play-in potasından 3 adım gerde kalmış durumdalar… Evlerindeki son 2 maçta ise Batı’nın play-off ekiplerinden Pelicans’a kaybederken, Doğu’nun kendileri gibi vasat ekiplerinden Raptors’u ise yenmeyi başarmışlardı. Whitmore ve VanVleet gibi iki önemli silahlarından faydalanamayacakları gibi belinden sakatlığı bulunan temsilcimiz Alpi’nin de durumu net değil… 

Knicks de rakibi gibi formsuz bir dönemden geçiyor, onlar da buraya gelmeden önce çıktıkları 4 maçtan 3 tanesini kayıpla geçtiler… Buna rağmen topladıkları 33 galibiyetle Doğu’da 4. sırada yer alıyorlar, hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerliyorlar. Diğer yandan son dönemde deplasman karnelerinin daha iyi olduğunu belirtelim, son maçta alt sıra ekiplerinden Hornets’ı tam 21 sayı farkla geçmişlerdi. Randle ve Anunoby gibi 2 önemli isimden bu maçta da faydalanamayacaklar. 

İki takımın da önemli eksikleri var. Ancak kalan oyunculara baktığımızda yetenek seviyesinde bir denklik var diyebilsek de tecrübe anlamında Knicks daha iyi seviyede bir kadroya sahip. Brunson, DiVincenzo, Hart gibi etkili kısaların liderliğinde Rockets’nı genç ve tecrübesiz kadrosuna karşı üstünlük kuracaklarını ve deplasmanda olsalar da farktan bağımsız olarak kazanarak evden uzaktaki serilerini 4 maça çıkaracaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.47
Betroad Oranı: MS 2 – 1.68
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Metropolitan Levallois – Nancy İddaa Tahmini 02.03.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 24. hafta mücadelesinde Metropolitan Levallois Cumartesi günü saat 20:30’da Nancy …