Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 13.02.24

Günün İddaa Kuponu 13.02.24

NBA programında Salı gününün ilk bölümünde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Charlotte Hornets – Indiana Pacers : MS 2 (-7.5) – 1.47 (İddaa) & MS 2 (-7.5) – 1.68 (intobet)

İki takım arasındaki seviye farkını daha yani, 5 Şubat’da görmüştük Pacers yine deplasmanda yani bu sahada rakibini tam 16 sayı farkla ezip geçmişti. Siakaam, Haliburton, Turner, Nesmith gibi silahlarla bu maçta da yine favori olduklarını düşünüyorum. Yıldız guardı Ball ve uzunu Williams’dan yoksun olan, Rozier ile Hayward gibi tecrübeli silahlarını da kaybetmiş olan Hornets’ın evinde de olsa fazla direnemeyeceğini, formda rakibi karşısında yine handikapta kalamayacağını öngörüyorum. 

Cleveland Cavaliers – Philadelphia 76ers : MS 1 (-8.5) – 1.44 (İddaa) & MS 1 (-8.5) – 1.68 (intobet)

Sixers’da diğer eksikleri bir kenara en azından Embiid forma giyebilseydi elbette bu maçla ilgili farklı olasılıklar sürebilirdik ortaya. Ama mevcut durumda Sixers’ın vasatın üstüne çıkamadığını biliyoruz. Cavs ise son dönemde tam anlamıyla istim üstünde! Bu maçta da rakibi eksik ve formsuz yakalamışken, Mitchell, Garland, Allen, Mobley, LeVert gibi kaliteli silahlı liderliğinde sorun yaşamadan geçeceklerini düşünüyorum. 

Atlanta Hawks – Chicago Bulls : ÜST (236.5) – 1.48 (İddaa) & ÜST (236.5) – 1.67 (intobet)

Puan tablosuna baktığımızda aralarındaki denkliği görebiliyoruz zaten, aralarında sadece 1 galibiyetlik bir fark var. Bununla beraber son maçlarda iki takımın da tempoyu yükselttiğini, hücumda verimli oynarken savunmada ise yumuşak kaldıklarını gördük. Bu maçta da karşılıklı olarak tempoyu forse edeceklerini, bir tarafta Young, Murray, Hunter diğer tarafta White, DeRozan, Vucevic gibi silahlar varken birbirlerinin savunma zaaflarını rahatlıkla cezalandırarak bize yüksek skorlu, keyifli bir mücadele izleteceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.13
intobet Oranı: 4.71Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – New York Knicks İddaa Tahmini 04.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Cleveland Cavaliers Pazartesi günü saat 03:00’da New York Knicks ile karşılaşacak. …