Anasayfa / Houston Rockets / Houston Rockets – Utah Jazz İddaa Tahmini 24.03.24

Houston Rockets – Utah Jazz İddaa Tahmini 24.03.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Pazar günü saat 03:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin limitini 117.5 olarak açıklamışken intobet ise limiti 119.5 olarak belirlemişler. 

Houston her ne kadar son dönemde Alperen ve Whitmore gibi 2 önemli isimden yoksun oynamaya devam etse de güzel bir çıkış yakaladı, tam 7 maçtır kazanıyorlar ve bu sayede de 34 galibiyete ulaşarak play-in yarışında biz de varız dediler. Artık 10. sıradaki Warriors’dan sadece 2 galibiyet uzaktalar. Ayrıca evlerindeki son 3 maçlarını kazanırken de etkili hücum performansları ile dikkat çekmişler, rakip potalara sırasıyla 135, 117 ve 127 sayı göndermişlerdi. 

Jazz cephesinde ise işler yolunda gitmiyor. Son 4 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu nedenle de 29 galibiyette kaldılar. Artık play-in potası ile aralarındaki fark 7 galibiyete çıktı ve kalan 12 maçta bunu kapatmaları pek de mümlün görünmüyor, formalite maçları oynamaya başladılar. Son 4 deplasman maçlarının tamamını kaybederken savunmada da sınıfta kalmışlardı, sırasıyla 126 sayı, 142, sayı, 119 sayı görmüşlerdi 3 maçta. Bu maçta Clarkson, Markkanen ve milli oyuncumuz Ömer Faruk’dan faydalanamayacaklar. 

İki takım arasında net bir siklet farkı olduğunu son haftalarda görmüş olduk. Houston kağıt üstünde sahip olduğu yüksek potansiyelli kadronun hakkını vermeye başladı ve play-in yarışında umutlandı. Bunu sürdürebilmek için evlerinde böyle alt sıra ekipleri karşısında hata yapmamaları gerektiğini biliyorlar. Bu maçta da formsuz ve yıldızları Clarkson ile Markkanen’den yoksun olan Jazz karşısında yine VanVleet, Green, Smith gibi silahlarla etkili bir hücum performansı ortaya koyacaklarını, kazaırken 120 sayıları da görebileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (117.5) – 1.44
intobet Oranı: EvSahibi ÜST (119.5) – 1.89
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …