Anasayfa / Arjantin Ligi / Independiente de Oliva – CA Platense İddaa Tahmini 22.05.24

Independiente de Oliva – CA Platense İddaa Tahmini 22.05.24

Arjantin Ligi mücadelesinde Independiente de Oliva Çarşamba günü saat 03:00’da CA Platense ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.66 olarak açıklamışken Hovarda ise oranı 1.90 olarak belirlemiş. 

Oliva ligin zayıf halkalarından birisi. Son 5 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu nedenle de 12 galibiyette kaldılar. Şuanda 17 galibiyetleri var ve düşme hattından sadece 1 galibiyet uzaktalar, tek umutları 1 maçlarının eksik olması en azından… Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 3 maçlarını üst üste kaybettiklerini gördük. Sırasıyla Cordoba’ya 6 sayı, Regatas’a 8 sayı ve Santa Fe’ye ise 3 sayı farkla kaybetmişlerdi.

Platense ise ligin orta üstü takımlarından birisi. Evet son 4 maçlarını üst üste kaybettiler ve kötü bir dönemden geçiyorlar ama buna rağmen topladıkları 21 galibiyetle 20 takım arasında kendilerine 8. sırada yer buldular, play-off yarışında iddialı takımlardan biri konumundalar. Onların da evden uzaktaki karnesi sıkıntılı, 4 maçtır kaybediyorlar. Son olarak 20 Mayıs’da konuk oldukları güçlü rakiplerden Cordoba’ya tam 24 sayı farkla kaybetmişlerdi.

İki takım da son dönemde formsuzlar. Ama sezon geneline baktığımızda Platense’nin çok daha iyi bir takım olduğunu görebiliriz. Ayrıca Oliva evinde bile sıkıntı yaşayan bir ekip. Misafir takımın Vazquez, Mayora, Flor gibi silahlarla galibiyete bir adım daha yakın olduğunu düşünüyorum. Ancak son dönemde formsuz oldukları için handikap riskine girmeyeceğim ki güven endeksimi de düşük tutuyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.66
Hovarda Oranı: MS 2 – 1.90
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Polonya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Trefl Sopot – Wilki Morskie Szczecin İddaa Tahmini 16.05.24

Polonya Ligi final serisi 7. ve son maçında Trefl Sopot Pazar günü saat 21:00’da Wilki …