Anasayfa / Arjantin Ligi / San Martin – Boca Juniors İddaa Tahmini 22.05.24

San Martin – Boca Juniors İddaa Tahmini 22.05.24

Arjantin Ligi mücadelesinde San Martin Çarşamba günü saat 03:00’da Boca Juniors ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.60 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.76 olarak belirlemiş.

San Martin son dönemin formda ekiplerinden birisi, üst üste 4 maçlarını kazandılar ve bu sayede de 23 galibiyete ulaştılar, kendilerine 4. sırada yer buldular. Şuanda yüzde 62.2’lik bir galibiyet oranına sahipler. Evlerindeki performansları ise göz kamaştırıcı cinsten, tam 8 maçtır kaybetmiyorlar burada taraftarlarının karşısında! Son olarak Obras karşısında zorlansalar da 2 sayı farkla son nefeste kazanmayı bilmişlerdi. 

Boca da son dönemde formda diyebiliriz, son 4 maçtan 3 tanesini kazandılar. Bu sayede de 22 galibiyete ulaştılar. Ancak onların galibiyet yüzdesi 61.1 ve bu nedenle de bu maçtaki rakiplerinden bir adım geride 5. sırada yer alıyorlar. Ayrıca deplasman karnelerine bakınca da işlerin yolunda olmadığını görüyoruz. Evden uzaktaki son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler… Son olarak konuk oldukları Gimnasia’ya direnseler de 5 sayı farkla yenilmişlerdi. 

Puan tablosuna bakınca iki takım arasında bir denklik olduğunu görebiliriz. Ancak konu sahada oynanan basketbola gelince işin rengi öyle değil. Özellikle son dönemde San Martin evinde ne kadar formdaysa Boca ise deplasmanda maç kazanmakta o kadar zorlanan bir takım görüntüsünde… İlk 4 yarışındaki avantajını korumak isteyen San Martin’in Gargallo, Carabali, Perez gibi etkili isimlerin licerliğinde evinde yine kazanarak seriyi 9 maça çıkarmasını bekliyorum!

İddaa Oranı: MS 1 – 1.60
intobet Oranı: MS 1 – 1.76
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Capitanes de Arecibo – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 21.06.24

Porto Riko Ligi mücadelesinde Capitanes de Arecibo Cuma günü saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile …