Anasayfa / İddaa Tahminleri / Indios de Mayaguez – Leones de Ponce İddaa Tahmini 21.05.23

Indios de Mayaguez – Leones de Ponce İddaa Tahmini 21.05.23

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Indios de Mayaguez Pazar günü saat 03:00’da Leones de Ponce ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 175.5 olarak açıklamışlar.

Mayaguez son 3 maçını üst üste kaybetti ve ligin formsuz takımlarından birisi. Ancak buna rağmen topladıkları 10 galibiyetle grupta kendilerine 4. sırada yer bulabildiler halen. Bunun yanında evlerinde oynadıkları son maçlara baktığımızda 5 maçtan 4 tanesinde 175 bareminin aşıldığını görebiliriz, o maçlarda minimum 186 sayı üretilmişti! Evlerindeki son maçta ise güçlü rakipleri Arecibo’yu konuk etmişler ve direnseler de 95-103 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı!

Ponce ise grubun vasat ekiplerinden birisi. Son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler ve sadece 8 galibiyet toplayabildiler, ilk 4 yarışından 2 adım uzakta kalmış durumdalar! Deplasmanda oynadıkları son 3 maça baktığımızda ise bizlere 2 maçta yüksek tempoda, hücum odaklı mücadeleler izlettiklerini görebiliriz. O maçlarda 179 ve 170 sayı izletmişlerdi. Jamil Wilson, De Jesus ve Norris Cole takımın öne çıkan skor opsiyonları konumundalar. 

İki takım son olarak 1 Mayıs’da karşılaşmışlar, Mayaguez yine bu sahada rakibini 95-91 ile geçmeyi bilmişti. Açıkçası son haftalarda da o maça paralel performanslar sergilediler. İki takım da tempoyu arttırmış durumda ve savunmada çok hücuma önem veriyorlar. 1 Mayıs’taki maçlarının benzeri şekilde birbirlerini tempo konusunda tetikleyeceklerini ve savunma zaaflarını cezalandırarak bizlere bol skorlu, keyifli bir maç izleteceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (175.5) – 1.65
intobet Oranı: ÜST (175.5) – 1.88
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Southland – Taranaki İddaa Tahmini 10.06.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Cumartesi günü saat 08:00’da Taranaki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …